Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки мануальні терапевти Одеси (Відгуки мануальні терапевти Одеси)
Відгуки мануальні терапевти Одеси
Дженні Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки мануальні терапевти Одеси
 


Доброго дня! Збираюся звернутися до мануального терапевта і хотів би почути ваші рекомендації. Хтось із вас може порекомендувати надійного фахівця в цій галузі?
 
Брітні Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої очікування від мануальної терапії у Кірсаненка Андрія Олександровича виявилися обманутими. Після сеансу болі посилилися, і я почуваюся гірше. Не раджу звертатися до нього.
 
Лігія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс мануальної терапії у Царенка Бориса Олексійовича виявився неефективним. Болі стали інтенсивнішими, і я не рекомендую його послуги.
 
Вілора Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже розчарований після сеансу в Унанова Т.А. Замість обіцяного полегшення, відчув себе ще гірше.
 
Alikhan Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук кваліфікованого мануального терапевта в нашому місті виявився справжньою проблемою. Спробував кілька спеціалістів, але результатів не добився.
 
Сафія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті я знайшла того, хто дійсно розуміє проблеми моєї спини. Завдяки Забранському Владиславу Володимировичу, я знову почуваюся здоровою та активною.
 
gorgia67 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович - це не просто фахівець, він справжній цілитель. Його руки здатні зняти навіть найсильніші болі.
 
Тихон Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не можу собі уявити, як би я впорався без допомоги Забранського В.В. Його знання і досвід - безцінні.
 
kretto Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний Владиславу Володимировичу, за те, що повернули мені радість руху! Його мануальна терапія справді ефективна за остеохондрозу та інших проблем із хребтом.
 
Anwar Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із мануальним терапевтом Забранським була для мене справжнім порятунком. Його професіоналізм і турбота про пацієнтів вразили мене. Спина більше не турбує, остеохондроз відступив, і я вперше за довгий час почуваюся повністю здоровою.
 
Alevtina Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у когось є контактна інформація про Забранського В.В, поділіться, будь ласка!
 
Тихон Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає в приватному кабінеті на Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Русаліна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі всім, хто поділився інформацією про Забранського В.В.! Завдяки вашій допомозі, я зміг знайти його контакти і записатися на мануальну терапію. Ваша підтримка цінна для мене!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Відгуки мануальні терапевти Одеси (Відгуки мануальні терапевти Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: