Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіологи аритмологи Одеса відгуки (Кардіологи аритмологи Одеса відгуки)
Кардіологи аритмологи Одеса відгуки
веронія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіологи аритмологи Одеса відгуки


Потрібен грамотний кардіолог-аритмолог для обстеження й уточнення діагнозу. На вашу думку, до якого лікаря краще звернутися?
 
Nino0o Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала кардіолога для тата, вибрала лікаря Павлова С.В. Про свій вибір не пошкодувала. Лікар уважно вислухав, відповів на всі питання, які нас цікавили. Призначив необхідні додаткові обстеження для уточнення діагнозу. Мені й татові лікар сподобався. Надалі будемо звертатися до лікаря Павлова знову. Рекомендую.
 
Sashhha Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Була двічі на прийомі у Сергія Володимировича, залишилася задоволена. Дуже уважний, грамотний, високопрофесійний лікар, який вміє вислухати хворого. Подивився результати обстеження, все доступно пояснив, призначив лікування. Приймаю ліки вже місяць, результат дуже хороший. Вдячна, що повернув мене до нормального життя.
 
Odesseya12 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила на прийом до Павлова С.В., після того, як до нього звернувся мій чоловік, нам дуже сподобалася увага до нас, вислухав, дав рекомендації щодо лікування. Нічого зайвого, все по справі. Чоловікові лікування взагалі допомогло, динаміка хороша. На відміну від інших лікарів Соломко О.В. і Шевченка А.М., він дуже грамотний лікар. Раджу всім і далі будемо в нього спостерігатися.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Був на прийомі вперше, залишилися тільки позитивні враження. Відмінний лікар, той рідкісний випадок, коли в професіоналі поєднуються і компетенція, і комунікабельність.
 
25Tatyana Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович - прекрасний лікар! Привозила свою маму на прийом із проблемами серця і пульсу. Лікар приділив нам багато часу, дуже уважно вивчив попередні аналізи, зробив кардіограму серця, призначив необхідні препарати. Мамі стало набагато краще. Від прийому залишилися найпозитивніші враження. Чудовий лікар. Будемо й надалі спостерігатися в нього.
 
поліна35 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я щаслива, що в Одесі є такий чудовий лікар. Мучуся з аритмією багато років, була у лікарів Соломко і Шевченка, але результату не було. Сергія Володимировича мені рекомендували, як найкращого кардіолога. Коли я потрапила на прийом, побачила лікаря, який вселяє довіру. Розповів усе докладно і заспокоїв. Розібрали всі мої аналізи і підібрав грамотне лікування. Від нього я вийшла вже здоровою людиною. Тепер я і вся моя сім'я будемо обстежуватися тільки в нього.
 
tangerine11 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться інформацією: в якій клініці приймає Сергій Володимирович, де вона розташована і скільки коштує прийом?
 
Levitskaya9 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович приймає в клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60. Вартість прийому 500 грн.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
До нього на прийом можна записатися?
 
Sashhha Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - адміністратор Наталія.
 
Karollina Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Висококласний професіонал. Дуже уважно вислухав, доступно розповів про причини захворювання і перспективи лікування, до того ж підібрав ефективне і за коштами. Залишив про себе чудове враження. І найголовніше - призначене ним лікування допомогло.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Кардіологи аритмологи Одеса відгуки (Кардіологи аритмологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: