Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар психоаналітик Одеса (Лікар психоаналітик Одеса)
Лікар психоаналітик Одеса
Michael7 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар психоаналітик Одеса


Добрий день! Підкажіть лікаря-психоаналітика, який працює з панічними розладами.
 
9Жанна9 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Гончарової Тетяни - дуже уважний психолог! Приходила до неї з певною проблемою - на прийомах ми говорили чітко по суті, розбирали ситуацію з різних боків і в підсумку знайшли вихід. Однозначно рекомендую цього фахівця. Також можете звернутися до Козлова Яна - дуже добре вирішує сімейні проблеми.
 
margarett2 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - чудовий психолог, справжній професіонал. Уважна, доброзичлива. Рекомендації та методики її зцілюють, а її впевненість в одужанні додає додаткових сил у перемозі над проблемами. Рекомендую!
 
Irinka8 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна розставила всю мою купу думок на свої місця, допомогла розібратися що так тривожило багато років!
 
bogddana2 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович дуже коректно і м'яко провів прийом, мені було дуже комфортно! Після прийому такого фахівця відкривається друге дихання жити! Він так докладно і грамотно все роз'яснив мені, дав цінні рекомендації. Рекомендую!
 
Ніна22 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийомі у Тетяни Сергіївни все чітко без води, це не перший психотерапевт - я була у Гофман Ю.О., Лемещук О.В., Гурської Т.В. Але перший, який пояснив, що невроз пігулками не вилікувати й потрібно працювати. Уже кілька разів була на прийомі та виконувала все, що планували з психологом. Відзначаю значне поліпшення у своєму стані. Настрій уже покращився, потроху відновлюється сон.
 
Elza77 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов - дуже чуйний, грамотний і хороший фахівець, призначений ним курс дуже ефективно допоміг, я ходжу другий місяць до нього, а вже такий позитивний результат я відчуваю. Усім, кому потрібна допомога, у жодному разі не зволікайте, а зверніться до хорошого фахівця!
 
Elenochka8 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець Гончарова з великої літери.  Дуже раджу звертатися саме до неї, реально допомогла!
 
zzoyya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на прийом до Яна Козлова або до Тетяни Гончарової?
 
margarett2 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися можна за телефоном - 093 5727387.
 
Екаttерина Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар психоаналітик Одеса (Лікар психоаналітик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: