Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса ціни (Психолог Одеса ціни)
Психолог Одеса ціни
Solnyshko57 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса ціни


Доброго дня. Дуже потрібна Ваша допомога. Підкажіть, будь ласка, хорошого і досвідченого психолога, який допоможе впоратися з дуже сильною депресією.
 
Георгіна Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу рекомендувати Козлова Яна Леонідовича і Гончарову Тетяну Сергіївну, як дуже грамотних фахівців, найкращих в Одесі.
 
Мстислава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна уважна і проста в спілкуванні, з нею не доведеться добирати слова, щоб Вас зрозуміли, як треба. Контакт встановлюється легко і невимушено, що важливо в процесі психологічного консультування. Вона володіє техніками для швидкого, а головне стабільного результату. Рекомендую її як фахівця!
 
Неллі75 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
До Яна Леонідовича була у двох фахівців, не особливо допомогло. Але були переживання, тривоги і страхи, тому вирішила спробувати ще раз. Ян Леонідович мені допоміг. З першого разу стало все зрозуміліше і значно легше. Зараз ходжу раз на тиждень. Усе поступово налагоджується.
 
МарьяКо Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена, що мій вибір припав на Тетяну Гончарову. Вона легко знайшла корінь моєї проблеми.
Відмінний фахівець і дуже приємна людина. Моє життя стає кращим!
Усім рекомендую!
 
Гликерія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг мені впоратися з проблемами, які дуже довгий час заважали мені жити. Почавши з кар'єрних негараздів, ми розібрали величезний пласт нюансів, які зрештою допомогли мені набагато краще розуміти себе й оточення. Рекомендую психолога Козлова, як високопрофесійного психолога з величезним досвідом.
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Тетяні Сергіївні, яка змогла за допомогою кваліфікованої психологічної допомоги витягти з важкої життєвої ситуації, пов'язаної із самовизначенням по життю, взаємовідносинами з людьми і батьками. Я вдячна від щирого серця і тепер усім рекомендую.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, я не дуже вірила в результат, коли шукала психолога, але стан був настільки розхитаний і тривожний, що допомога потрібна була терміново.
Ян Леонідович мені допоміг заспокоїтися, прийняти себе, знайти орієнтири, зрозуміти куди рухатися! Я не знаю як це працює, напевно це називається професіоналізм. Мені стало набагато легше і спокійніше! Хочеться порадити всім - не запускайте свої проблеми, звертайтеся до професіоналів, таких як Козлов Ян Леонідович.
 
Леонтія78 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна справжній професіонал своєї справи. Вона майже одразу визначає проблему і дуже делікатно підводить людину до її вирішення. Мені вона дійсно допомогла. Тепер я спостерігаю як моє життя змінюється на краще. Ще недавно я й не думала про такі результати. Рекомендую Тетяну Сергіївну Гончарову.
 
Домна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов дуже хороший фахівець. 0% води, що дуже радує. Швидко визначає проблему під час спілкування, що мене приємно здивувало. Є з чим порівнювати. Вкрай рекомендую
 
Азарій Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, контакти дані психологів Козлова Яна Леонідовича і Гончарової Тетяни Сергіївни.
 
Неллі75 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Зв'язатися з Тетяною Сергіївною можете за телефоном - 0987000260, консультує на період війни тільки онлайн.
 
Ветта Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Леонідович працює в клініці Лікаріум, особистий телефон - 093 572 73 87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса ціни (Психолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: