Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса ціни! (Психотерапевт Одеса ціни!)
Психотерапевт Одеса ціни!
Kazakova Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Психотерапевт Одеса ціни!


Здрастуйте всі! Вибачте за нескромне запитання. може хтось тут і знає хорошого психотерапевта. порадьте до кого краще звернутися.
 
Роза456 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Гончарову Тетяну Сергіївну, вона дуже сильний фахівець. Навіть у межах кількох заняття допомогла мені розібратися з деякими внутрішніми проблемами, вловивши їхню суть і одразу давши напрямок для розвитку. Усе чітко і по справі. Дуже вдячна і рекомендую. Також можу рекомендувати Козлова Яна Леонідовича, чудовий психотерапевт, який поєднує психотерапію з сеансами гіпнозу, результат виходить чудовий.
 
Сірі Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже приємна психологиня Гончарова Т.С., одразу сподобався діалог, зрозумів, що мою проблему почули та зрозуміли, в якому напрямі будемо рухатися далі.
 
дила Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Леонідович - чудовий фахівець. Допоміг сформувати розуміння суті проблеми, чого не вдавалося домогтися раніше з іншими фахівцями.
 
Євдоха Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець Гончарова Тетяна! Допомогла розібратися в проблемах і намітити орієнтири на подальшу роботу. Дуже рекомендую!
 
Феня Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович єдиний фахівець із багатьох, який зрозумів, у чому полягає суть проблеми і допоміг, застосовуючи методи психотерапії та гіпнозу.
 
Клава44 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася задоволена онлайн-консультацією з Гончаровою Тетяною Сергіївною. Уважно вислухала всі занепокоєння й оперативно вийшла до суті проблеми. Рекомендую!
 
Zhanna072 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з Яном Леонідовичем детально розібрали причини і суть тривожного стану на чітких прикладах із життєвих ситуацій. Спеціаліст Козлов допоміг розплутати клубок і знайти вектор, який за рахунок роботи над собою привів до вирішення ситуації.
 
Tolyaaa Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець Гончарова Тетяна. Вислухала всі мої проблеми й одразу чітко побачила причину моїх сліз і панічних атак. Раджу!
 
Серафима Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович дуже швидко побачив "проблему" і чітко пояснив шляхи вирішення. Справив враження справді обізнаного фахівця у своїй галузі.
 
Селена Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам не важко буде залишити координати Гончарової Тетяни Сергіївни та Козлова Яна Леонідовича.
 
Феня Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, контактний телефон Яна Леонідовича - 093 572 73 87, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Nyusha Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна консультує зараз тільки онлайн, тому що через війну виїхала за кордон, її контактний телефон - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса ціни! (Психотерапевт Одеса ціни!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: