Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Йоні масаж в Одесі (Йоні масаж в Одесі)
Йоні масаж в Одесі
Elen4ik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Йоні масаж в Одесі

Привіт усім, дівчатка! Хто-небудь пробував йоні масаж в Одесі? Кого можна порекомендувати як
кваліфікованого фахівця?
 
Анастасія87 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, я відвідувала Андрія, масажиста в Аркадії для йоні масажу. Але, на жаль, його підхід залишив у мене неприємні відчуття. Він був неконтрольовано грубий, і використовував надмірну кількість олії. Внутрішньовагінальний масаж був особливо болючим.
 
ВалентинA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я теж зверталася до Сергія на проспекті Шевченка для масажу йоні з метою лікування аноргазмії, але це не принесло очікуваних результатів. Потім я звернулася до остеопата-сексолога Забранського Владислава Володимировича. Після кількох сеансів звичайного гінекологічного масажу мої симптоми аноргазмії зникли.
 
Nadina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. У мене був схожий досвід - пробувала лікування у гінеколога і психолога-сексолога, але без результату.
 
Ірена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією мого лікаря гінеколога, я звернулася до Забранського Владислава Володимировича. Кілька сеансів масажу з ним поліпшили мою ситуацію і зняли мої симптоми вагінізму.
 
KSU Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Я також ходила до Забранського Владислава Володимировича за рекомендацією мого психолога. Після кількох сеансів масажу мої проблеми з фригідністю зникли.
 
Evgesha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга, якій він дуже допоміг, порадила мені звернутися до Забранського Владислава Володимировича. Після кількох сеансів масажу я помітила значне поліпшення в моєму стані та статевому житті, аноргазмія повністю зникла.
 
Elen4ik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати мені номер телефону Забранського Владислава Володимировича?
 
KSU Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, звісно. Ось його номери: +380677844314, +380634877825, +380509935792, +380487010704.
 
ДаШуЛя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, не забувайте, телебачення опошлило йоні масаж, насамперед це здоров'я і фізичне і психологічне жінки. Я регулярно ходжу на нього для поліпшення припливу крові до органів малого таза, стимуляції гормонів, а також психологічної розрядки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Йоні масаж в Одесі (Йоні масаж в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: