Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Дизик Євген Анатолійович Одеса відгуки (Дизик Євген Анатолійович Одеса відгуки)
Дизик Євген Анатолійович Одеса відгуки
Аміна1986 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович Одеса відгуки
 


Може хтось стикався зі стоматологом Дизиком Євгеном Анатолійовичем, підкажіть чи варто до нього звертатися? Посилався передній зуб, потрібно зробити якісно і красиво, ось і ще хорошого лікаря.
 
Java Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Встановлював мені вініри. У мене з самого дитинства ікла на верхній щелепі вилізли наверх і виглядало неестетично. З великою ретельністю поставився до підготовчої частини цієї процедури, тож до моменту її проведення мої зуби були просто в ідеальному стані, і я не відчувала будь-яких особливих проблем згодом. Тепер з гордістю демонструю свою рівну посмішку і рекомендую всім, хто має подібну проблему, звертатися до Євгена Анатолійовича.
 
Elmira9832 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже ввічливий лікар і великий професіонал своєї справи. Проведено встановлення імплантів. Все прижилося відмінно. Тепер можу посміхатися!
 
Еліза75 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Євгена Анатолійовича з питання встановлення коронок, дуже задоволена результатом. Лікар дуже уважний, акуратний, відповідальний, у клініці все сучасне, робили знімки, дуже зручно, що не потрібно ходити різними кабінетами кілька разів, на всі запитання докладно відповідали й пояснювали, зробили все оперативно і якісно. Ціни дуже вищі за середні, але якість роботи і матеріали відмінні. Загалом, якщо ще знадобиться, тільки до Євгена Анатолійовича! Усім рекомендую від душі!
 
Алла758 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, дуже кваліфікований фахівець і професіонал своєї справи. Усього за тиждень після консультації він вирішив проблему, з якою я мучилася понад 5 років. Вдячна Євгену Анатолійовичу за якісне протезування і душевне ставлення! Рекомендую всім! Не пошкодуєте!
 
Dana1990 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся тільки до Дизика Євгена Анатолійовича. Будь-яка проблема із зубами - не проблема. Розповість, які варіанти є і який найоптимальніший. Завжди робить усе ідеально.
 
Lawrence Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Євгена Анатолійовича з метою протезування за порадою друзів. Він дуже дохідливо все пояснив і склав план лікування. Пояснив, чому так, а не інакше. Довелося видалити два рухомих зуба, пролікувати кілька зубів, тільки потім були коронки. У підсумку роботою лікаря дуже задоволена.
 
Anisya Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку прийшов на консультацію, лікар Дизик Євген Анатолійович усе докладно мені розповів і описав у доступній формі. Після цього мені видалили зуб, дуже боявся, але виявилося марно, було зовсім не боляче. Після того, як все загоїлося, мені зробили міст із коронок, якістю і ціною дуже задоволений!
 
Арабелла2020 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович був рекомендований мені, як хороший стоматолог-ортопед. Мені потрібні були коронки зі вставками для брекетів. Відмінний і грамотний фахівець! Усе пояснює, показує. Працює дуже акуратно. Коронки виглядають естетично, акуратно, і мені з ними комфортно.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені знадобилося протезування на імплантатах, повне відновлення зубного ряду. Зі мною працював під час лікування стоматолог Дизик Євген Анатолійович. Можу сказати, що це професіонал своєї справи, все зроблено на хорошому рівні і якісно, роботою я задоволена.
 
1Betty6 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна проконсультуватися з Євгеном Анатолійовичем щодо протезування?
 
Dana1990 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам особистий телефон Євгена Анатолійовича - 0677003055, телефонуйте і записуйтеся на прийом.
 
1Jonny Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Максимально професійний лікар! Пояснив усе зрозуміло й доступно. Привітний. Результатом задоволений.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Дизик Євген Анатолійович Одеса відгуки (Дизик Євген Анатолійович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: