Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопед стоматолог Одеса (Ортопед стоматолог Одеса)
Ортопед стоматолог Одеса
петра Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Ортопед стоматолог Одеса
 


Вітаю всіх! Я шукаю досвідченого і надійного стоматолога для якісного протезування. Бажано, щоб фахівець був професійним, уважним до пацієнтів і пропонував якісне лікування. Підкажіть до кого краще звернутися в Одесі?
 
веронія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Дизика Євгена Анатолійовича, я дуже задоволена його роботою і моєю новою променистою посмішкою. Він - це не тільки досвідчений і талановитий стоматолог-протезист, а й турботлива і доброзичлива людина. Зробив мою процедуру протезування приємною і безболісною, і результат перевершив усі мої очікування.
 
Ельдар Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - майстер своєї справи, що перевершує багатьох інших стоматологів-протезистів. Він провів мою процедуру протезування з високою точністю й увагою до деталей. Мої нові зуби мають природний вигляд і сидять ідеально.
 
леночкаа Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Дизик зробив протезування моїх зубів легким і комфортним процесом. Тепер у мене посмішка, про яку я завжди мріяв. Найкращі рекомендації.
 
Хриса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Я консультувався з багатьма стоматологами, але Євген Анатолійович - це той рідкісний стоматолог-протезист, який перевершує своїх колег в умінні створювати протези, що поєднуються з ідеальним кольором і формою зубів пацієнта. Він приділяє максимальну увагу деталям, щоб забезпечити бездоганний результат.
 
Fanyaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - майстер своєї справи! Я був дуже вражений його професіоналізмом та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Процедура протезування була абсолютно безболісною, і мої нові зуби мають просто чудовий вигляд. Рекомендую його всім!
 
Роксана Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал і порівняти його роботу з іншими стоматологами-протезистами просто не можна. Він створив мої протези так природно й акуратно, що ніхто й не здогадається, що в мене є штучні зуби. Я дуже вдячний за його талант і рекомендую його всім, хто шукає досвідченого і надійного стоматолога.
 
Avaz Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це не тільки професіонал у своїй галузі, а й турботливий і уважний лікар. Він докладно пояснив усі етапи протезування і відповів на всі мої запитання. Моя посмішка тепер має прекрасний вигляд, і я почуваюся впевненіше. Величезне спасибі за чудову роботу і найкращі рекомендації.
 
Амірам0276 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - стоматолог-протезист найвищого рівня! Я звертався до різних фахівців, перш ніж обрати його, і можу впевнено сказати, що він - найкращий із них. Його талант і професіоналізм просто вражають. Процедура протезування пройшла гладко і безболісно, і мої нові зуби мають природний вигляд. Рекомендую Євгена Анатолійовича всім, хто шукає ідеального стоматолога-протезиста!
 
Anwar Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довірив стоматологу Дізіку протезування, і не пошкодував про свій вибір. Він створив для мене прекрасні протези, які повністю відповідають моїм очікуванням.
 
Alevtina Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Любі форумчани! Дайте контактну інформацію про доктора Дізіка?
 
Роксана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович є головлікарем клініки Тріодент, контактний телефон - 0677003055.
 
сабінянка Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
З Євгеном Анатолійовичем я почувався в надійних руках. Він виявив терпіння і розуміння, коли я висловлював свої побоювання з приводу протезування. У підсумку, мої нові протези прекрасно вписалися в мою посмішку, і я залишився дуже задоволеним результатом. Рекомендую його!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопед стоматолог Одеса (Ортопед стоматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: