Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальна терапія Одеса (Мануальна терапія Одеса)
Мануальна терапія Одеса
Valentino4ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальна терапія Одеса


У мене великі проблеми з хребтом і мені сказав невролог, що в цьому випадку допоможе мануальна терапія, але не зміг порекомендувати жодного фахівця. До кого можна звернутися з цією проблемою? Потрібні відгуки та рекомендації щодо фахівців, які практикують мануальну терапію в Одесі.

Порадьте, у кого хороша мануальна терапія в Одесі, може, центри або масажні салони, або у когось є знайомий фахівець, до якого самі зверталися?

Буду дуже всім вдячна за відгуки та рекомендації.
 
Odessit Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажні салони точно цим не займаються, у них масаж, що розслабляє й іноді збуджує, а не лікувальний, який потрібен Вам. Тим паче мануальна терапія - це не масаж, а комплекс лікувальних процедур.
 
Svetik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити хорошого фахівця, раніше працював у 10 лікарні, там людей на ноги ставив, а зараз приймає себе вдома. Мій чоловік до нього потрапив, коли не зміг ходити, так собі спину зірвав. У поліклініці нам сказали, що треба колоти уколи, але чоловік не зможе нормально ходити мінімум тиждень... Я знайшла на форумі його номер, зателефонувала і приїхала з чоловіком, на наше здивування, вже за один сеанс чоловік почав майже нормально ходити!!! Пройшов він у Владислава курс із 10 сеансів масажу і мануальної терапії, після чого до сьогоднішнього дня проблеми з хребтом його не турбують. Владислав молодий фахівець, але дуже хороший лікар мануальний терапевт-масажист. Якщо Вам буде цікаво, то можу про нього розповісти більше і залишити його контактні телефони.
 
Valentino4ka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно цікаво! Скажіть, а скільки часу займає сеанс? Яка ціна сеансу де виконується масаж і мануальна терапія? Де він приймає? Залиште його номери телефонів, буду дуже Вам вдячна.
 
Svetik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть його Забранський Владислав Володимирович. Вартість сеансу масажу і мануальної терапії у Владислава всього 100 гривень, за часом масаж і мануальна терапія займає 40-50 хвилин. Приймає у себе вдома, вулиця Богдана Хмельницького 49, номер квартири не пам'ятаю.
Його контактні номери телефонів: 0487010704, 0509935792, 0634877825, 0677844314
 
Galina Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж знаю Владислава. Хороший фахівець і чудова людина, ми разом із ним працювали в лікарні. Він завжди брався за найважчі випадки і показував вражаючі результати в роботі з пацієнтами. Я сама його пацієнтка, як і члени моєї сім'ї, а також знайомі... Усі задоволені ним як фахівцем.
 
Valentino4ka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Почитала про Владислава відгуки на форумах, дійсно його багато людей хвалять і рекомендують.
Уже зателефонувала йому і записалася на післязавтра на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальна терапія Одеса (Мануальна терапія Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: