Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращі невропатологи Одеси відгуки (Найкращі невропатологи Одеси відгуки)
Найкращі невропатологи Одеси відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі невропатологи Одеси відгуки


Вітаю, підкажіть грамотного невролога, який може допомогти із синдромом Туретта. Потрібні рекомендації до перевірених лікарів. Порадьте контактні дані кращого лікаря виходячи зі свого досвіду, а також відгуків близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса немає розумного невролога. Якщо ж на форумі підкажуть запишуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до лікаря Калюжної Т.Є., яка має чудову репутацію і великий досвід у галузі неврології. Вона професійно оцінить ваш стан і надасть потрібну допомогу.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-невролог Калюжна - дуже хороший фахівець! Звернулася з болями в спині. З якостей відзначила б професіоналізм лікаря. Найголовніше - поставила правильний діагноз. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Тетяни Євгенівни.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідав невролога Танєєва, і це була повна катастрофа. Він не тільки не знав, як правильно діагностувати мою проблему, а й не надав жодних корисних порад. Якщо ви шукаєте надійного невролога, краще уникайте цього фахівця.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своєю радістю і вдячністю Патрашку Катерині Вікторівні. Її унікальні методи допомогли мені подолати міжхребцеву грижу і нарешті позбутися нестерпного болю в спині.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Патрашці Катерині Вікторівні, моє життя змінилося на краще. Вона не тільки вилікувала мою міжхребцеву грижу, а й подбала про мої головні болі, роблячи кожну сесію лікування неймовірно ефективною.
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як потрапити до цих лікарів?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна працює в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Макаренко О.Г, яку я відвідав, виявилася абсолютно некомпетентною. Вона не тільки проявила недбале ставлення до моїх симптомів, а й припустилася серйозних помилок у діагностиці. Я шкодую, що витратив свій час і гроші на такого невролога.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращих фахівців у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращі невропатологи Одеси відгуки (Найкращі невропатологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: