Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи Одеси відгуки (Урологи Одеси відгуки)
Урологи Одеси відгуки
Пітт Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Урологи Одеси відгуки


Проживаю в Одесі і відчуваю крайні труднощі зі знаходженням хорошого уролога! Скільки ходив - на консультації жоден не запропонував здати аналіз соку простати або бак посів чи спермограму... Просто ставлять діагноз і все!
Допоможіть, будь ласка, якщо можете!
 
Вардан Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався до лікаря Колосова з такою дуже делікатною проблемою, як часте і болісне сечовипускання. Він мене обстежив, виявилося, що це було пов'язано з нирками, у мене загострився пієлоніфрит. Лікування, яке мені Олександр Миколайович призначив, виявилося безумовно ефективним. Через три тижні всі мої аналізи в нормі, почуваюся добре, дуже задоволений. Хороший фахівець. Відразу видно, що досвідчений.
 
Avdeev Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже понад п'ять років перебуваю під наглядом чудового лікаря Колосова О.М. Він дуже чуйний, уважний, добросердий, чуйний лікар. Настійно його рекомендую!
 
Chloe Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, вдячний за якісне лікування, проходив курс лікування в 2019 р. Зараз все в нормі. професіонал з великої літери.
 
Basil1402 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець і людина!!! Майстер своєї справи! Після обрізання залишилися залишкові явища, з якими мене хірурги стали направляти на операцію з різними діагнозами, аж до пухлини. Звернулися за консультацією до Олександра Миколайовича - вирішив проблему протягом 10 хвилин, прибрав усе акуратно, без будь-яких операцій!!!
 
Bishop Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумного лікаря зараз складно знайти, я дуже довго мотався різними лікарнями і лікарями, постійно чув відмовки, і ніхто не міг зрозуміти, що зі мною і в чому проблема. То один діагноз, то інший, то третій. У підсумку Колосов О.М. - єдиний, хто реально зміг мені допомогти і виявив справжню проблему, а найголовніше мені допомагає лікування.
 
Алюся Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович дуже сподобався у своєму професіоналізмі та уважності. Дуже порадувала його не байдужість. Якісно провів обстеження, УЗД, розповів шляхи вирішення моєї проблеми. Ходила вже до нього двічі, обов'язково відвідуватиму ще, якщо буде така потреба.
 
Арсенія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у лікаря з проблемою, яку сама змогла насилу пояснити, оскільки зіткнулася вперше. На тлі стресу мене наздогнала проблема гіперактивного сечового міхура. Однак це не завадило Олександру Миколайовичу зрозуміти причину і підібрати ефективне лікування, яке, своєю чергою, спрацювало, і я, нарешті, змогла нормально спати і жити.
 
Спиридон Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний, приємний і найголовніше - компетентний лікар. Вибирав лікаря довго і не пошкодував. Все докладно пояснює, роз'яснює, немає завдання продавати щось. Рекомендую звернутися до Колосова Олександра Миколайовича, ось його контактний номер 0967424737.
 
Павла789 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Колосова Олександра понад два роки. Високопрофесійний, уважний і що важливо - тактовний лікар.
 
Цефас Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Колосова О.М. після довгих ходінь по декількох фахівцях, ніхто ніяких притомних рекомендацій не давав, була травма. Він єдиний, який зміг мені допомогти. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Урологи Одеси відгуки (Урологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: