Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий кінезіолог Одеса (Найкращий кінезіолог Одеса)
Найкращий кінезіолог Одеса
PchelkaMaya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий кінезіолог Одеса


Для діагностики потрібен кінезіолог для дорослого. Проблеми з попереком. Порадьте, будь ласка, перевіреного!
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
Взимку відновлював спину методами кінезітерапії. Сеанси мені проводив Забранський Владислав, дуже розумний фахівець, можу рекомендувати!
 
Генріх Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Боліло плече 1,5-2 роки, звертався до масажистів, костоправа Маврова, кінезіолога Семашка, проходив курс реабілітації в клініці доктора Бубновського - результат був на тиждень-два. Коли потрапив до Владислава, він за 20 хвилин зняв гострий біль. Пройшов курс кінезіотерапії і біль минув зовсім. Минуло близько 2х років, плече не турбує...
 
Вікентій Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - це мій порятунок. Крім того, що я дуже тривожна людина, а це дуже сильно завжди відбивається на здоров'ї; боліла вічно голова і шия. Після роботи з Владиславом я забув про головні болі й тривожні стани. Усі наші родичі з чоловіком уже побували в нього на прийомі також! Всі захоплені! Ця людина справжній фахівець своєї справи ! Ніколи не стоїть на місці, навчається новому!
 
Октавій Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дізналася багато цікавого, Владислав Володимирович знайшов корінь моєї проблеми, з якою треба працювати. Результати не змусили себе чекати.  Владислав Забранський тактовний і чуйний кінезіолог, який знає свою справу.
 
Астра1979 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайомі порадили цього чудового лікаря.  Сильно боліла спина і віддавала в ноги, неврологи діагноз встановити не могли, адже гриж немає. Він мене на ноги поставив після 9 сеансів кінезіотерапії! Повірити в це реально складно, звичайно, але це правда. Я ще довго звично стискалася від м'язової пам'яті болю і заново звикала спати на лівому боці.
 
Lilnas Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович вирішив одну велику мою проблему - це оніміння стегна після серйозного перелому. Я пройшов лише один курс кінезіотерапії.  Загалом методика мені сподобалася, хоча спочатку здавалася незвичною.
 
Єрьоміна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Після лікування у Владислава Забранського, методом кінезіології - життя змінилося кардинально. Якість життя стала набагато кращою, тіло стало чуйним, з'явилося багато енергії та бажання фізично навантажувати організм.
 
Апрелія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Забранського. За допомогою методу кінезіології за кілька сеансів болі та спазми в плечі минули. Слідом впоралися і з супутніми захворюваннями хребта.  Владислав Володимирович - дуже розумний кінезіолог!
 
Кочетков Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити телефон Владислава Забранського?
 
Єрьоміна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Astrid Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський бачить проблему зсередини і у нього багато різних методів для вирішення кожної окремо взятої проблеми. Класний фахівець.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий кінезіолог Одеса (Найкращий кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: