Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Арциз (Репродуктолог Арциз)
Репродуктолог Арциз
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Репродуктолог Арциз


Привіт усім! Порушує інтерес, які репродуктологи в нашому мегаполісі чудові? Хотілося б дізнатися ваші погляди про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але знайти мені не вдалося досвідченого лікаря. Якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг вирішити проблему, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися, які лікарі нині найдостойніші, а то я вже здавна в пошуку і мої висновки не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з попередньою пані, бачила, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найпрофесійніші в такій сфері, і я можу їх рекомендувати, це - репродуктологи-гінекологи вищої спеціалізації Міщенко Ольга Опанасівна та Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Юна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, лікувалася у доктора Міщенко. Скажу про неї, як за найграмотнішого фахівця у своїй сфері. Мій діагноз обіцяв операцію, але за сприяння доктора Міщенко все обійшлося. Я можу її радити.
 
МадленаМ Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Міщенко Ольга Опанасівна - це обдарований лікар! Я в ній упевнена! Мабуть, на поточний день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найважливіші причини рекомендувати Міщенко Ольгу Опанасівну - це досвід, постійний потяг підвищувати вміння, отже, володіння актуальними вміннями, а також повне і вичерпне інформування хворого.
 
Бертіна Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найкращий лікар Лариса Лихачова, вона зробила неможливе - подарувала мені радість материнства. Вдячна до глибини душі! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і вміє реально допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала досвідченого гінеколога-репродуктолога. І ось мені посміхнулася удача! Порадили Лихачову Ларису - це найбільш обізнана лікарка на моїй пам'яті. Вона незрівнянна у своїй спеціалізації, змогла допомогти мені зачати і виносити дитину!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні друзі, зацікавили ці фахівці, можете залишити інформацію про цих фахівців?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Передаю вам відомості - Лихачова Лариса Євгенівна працює в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Адельфіна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам дані - Ольга Опанасівна Міщенко веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі, 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Етель Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Істину сказали, що Міщенко і Лихачова найкращі професіонали в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій спеціалізації, крім них, більше ні до кого піти.
 
Zafa Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Репродуктолог Арциз (Репродуктолог Арциз)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: