Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи відгуки Одеса (Гінекологи відгуки Одеса)
Гінекологи відгуки Одеса
Августа41 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологи відгуки Одеса


У мене діагностували ендометріоз і провели лікування, але результату я не отримала. Підкажіть до якого гінеколога мені краще звернутися?
 
Алінка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте проконсультуватися з лікаркою Ліхачовою, дуже грамотна лікарка, допомогла мені та моїм знайомим.
 
Zolotko80 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліхачова Л.Є. - дійсно лікар від Бога, безцінний фахівець, яких у нашій країні, на жаль, дуже мало! Я вдячна долі, що звела мене з цим приголомшливим фахівцем. Завдяки їй я стала цього року мамою, а це безцінно.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Міщенко . Я звернулася із серйозним діагнозом, але Ольга Опанасівна "відремонтувала" мене на відмінно. Чудо-людина, чудо-лікар, на таких тримається наша медицина!
 
Morozzzz Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене Ольга Опанасівна Міщенко найкращий лікар. Уже 2 рази допомагає завагітніти. Завжди знаходить шляхи лікування проблеми, а не видалення її на операційному столі, як інші лікарі. Завжди потрібні аналізи, ліки, а головне - результат, якого дуже чекаєш!
 
Інріда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна - чудовий гінеколог, перед відвідуванням якого абсолютно нема про що переживати! Настільки тактовно, дбайливо, грамотно, інформативно і цікаво проходить прийом. Лікарка відразу викликає прихильність до себе, з нею приємно і спокійно вести бесіду про своє здоров'я, огляд вона проводить дуже акуратно, коментує і детально пояснює кожну дію. Такого комфортного прийому і продуктивного результату від відвідування гінеколога ніде не зустрічала!
 
Вілора Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна дуже чуйна лікарка, відповідає на всі запитання, завжди все дуже зрозуміло пояснює. У її професіоналізмі я впевнена, дуже рада, що одного разу мені порекомендували такого фахівця, як вона, тому що багато хто роками шукає "свого" лікаря, а мені вдалося це зробити з першого разу й уникнути розчарувань. Часом дівчат лякає похід до гінеколога, хтось може почати уникати щорічних профілактичних оглядів унаслідок негативного первинного досвіду прийому у гінеколога через недисциплінованість або непрофесійність фахівця. Лариса Євгенівна точно вбереже вас від подібного.
 
Келен Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так ретельно мене ще не оглядав жоден гінеколог в Одесі. Це дуже кваліфікований фахівець, який дійсно знає свою справу, дуже грамотно все роз'яснює. Доброзичлива, інтелігентна, а найголовніше, що Лариса Євгенівна зацікавлена в лікуванні своїх пацієнтів.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на прийом до Лариси Лихачової?
 
Голда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
За телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
бренда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Як потрапити до Ольги Міщенко?
 
Вілора Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Лікаріум, телефони вже написали вище.
 
Бека Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - прекрасний лікар. Дуже уважно ставиться до пацієнта. Завжди усміхнена і ввічлива. Ось такі мають бути лікарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінекологи відгуки Одеса (Гінекологи відгуки Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: