Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий вертебролог Одеса (Найкращий вертебролог Одеса)
Найкращий вертебролог Одеса
Гликерія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий вертебролог Одеса
 


Добрий день! Шукаю рекомендації щодо вертебрологів в Одесі. Якщо хтось із вас мав досвід звернення до вертебролога, могли б ви порекомендувати лікаря, здатного допомогти з проблемами хребта?
 
Неллі75 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
З кожним візитом до нового вертебролога я сподівався, що це буде той самий момент, коли стану здоровим. Але поки що моя спина служить нагадуванням про те, що справжні фахівці ще попереду.
 
CryX7 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій пошук грамотного вертебролога схожий на пригоду у світі медичних лабіринтів. В Одесі мені так і не вдалося знайти того, хто дійсно міг би розгадати загадку моєї спини.
 
Германн Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки ж я витратила часу і сил на пошуки хорошого вертебролога! Щастя, що мені довелося зустріти Патрашку Катерину Вікторівну. Її методи виявилися ефективними, і я нарешті відчуваю полегшення.
 
Бетті Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Спина - це те, що тримає мене на ногах, і я вдячна Патрашці Катерині Вікторівні за те, що вона зробила її сильною і здоровою. Її унікальне лікування дало мені другий шанс на активне життя.
 
Роза456 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - це ім'я, яке я пам'ятатиму завжди, бо вона стала ключем до мого зцілення. Вона довела, що добросердечність і професіоналізм можуть змінити життя на краще
 
анжеліна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашка Катерина Вікторівна - справжній лікар-чудотворець! Її професіоналізм і турбота допомогли мені нарешті позбутися болю в спині.
 
Октавія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Як здорово знайти вертебролога, який дійсно розуміє, що робить. Патрашка Катерина Вікторівна не тільки вилікувала мої проблеми зі спиною, а й повернула мені активне життя.
 
Yasya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Патрашці Катерині Вікторівні я відчув себе людиною знову. Її експертиза і турбота допомогли мені знайти ефективне рішення для проблем зі спиною.
 
Самуїл Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки було витрачено часу і зусиль на пошуки відповідного вертебролога! Але доля привела мене до Патрашки Катерини Вікторівни, і тепер я можу гаряче рекомендувати її кожному.
 
Ребекка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна отримати консультацію у лікаря Патрашку О.В.
 
анжеліна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
0934815955 - Катерина Вікторівна.
 
Клава44 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Сердечне спасибі всім учасникам форуму за їхню доброту і готовність поділитися своїми знаннями. Ваші поради допомогли мені знайти правильний напрямок і набути впевненості у своїх діях. Завдяки вам, я не відчував себе самотнім у своїх питаннях.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий вертебролог Одеса (Найкращий вертебролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: