Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса Таїрове (Психотерапевт Одеса Таїрове)
Психотерапевт Одеса Таїрове
Еллі Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Психотерапевт Одеса Таїрове


Після смерті чоловіка, почали турбувати панічні атаки. Підкажіть психотерапевта, який зможе мені допомогти?
 
Павла Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте звернутися до Гончарової Тетяни - молодий, грамотний фахівець. Вона повернула мене до нормального життя. Також знаю, що хороший психолог Козлов Ян. Цих двох фахівців можу сміливо рекомендувати.
 
Альберт Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Т.С. - дуже хороший фахівець, який грамотно і професійно підходить до своєї роботи. Вміє створити комфортну атмосферу, знайти підхід до пацієнта. Успішно пройшов курс лікування у неї, проблема більше не турбує, під час лікування працює саме на те, щоб вирішити проблему. Інформує про те, як справлятися з проблемою самостійно, що дуже важливо. Дізнався багато корисної інформації. Рекомендую!
 
Амелія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Яна Леонідовича з найсильнішою тривогою. У процесі роботи дав дуже багато технік, допоміг розібратися в собі, зрозуміти, як виникає тривога, і як її не допускати. Прекрасний психотерапевт, це був мій перший такий досвід. Але я впевнена, що й надалі буду звертатися до Яна Леонідовича!
 
Агапія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація якісна, повна, з ґрунтовними роз'ясненнями. Психолог Гончарова позитивна і яскрава особистість. Характер консультації позитивний.
 
Лучик Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Яна Леонідовича, як хорошого фахівця. Був дуже сильний страх, який створював панічну атаку, Він допоміг побороти цей страх, усім раджу звернутися по допомогу.
 
Агата Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як зв'язатися з Яном Леонідовичем і де він приймає?
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці "Лікаріум" на Генуезькій 1/2, номер телефону - 093 572 73 87.
 
Ребекка Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть ще контакти Тетяни Гончарової.
 
Амелія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Джоел Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви потребуєте грамотного фахівця, то Тетяна Сергіївна або Ян Леонідович - найкращий варіант. Вони допоможуть вам не тільки впоратися з труднощами, а й краще зрозуміти самого себе, відчути любов до себе і до життя загалом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психотерапевт Одеса Таїрове (Психотерапевт Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: