Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підліткові психологи Одеси відгуки (Підліткові психологи Одеси відгуки)
Підліткові психологи Одеси відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підліткові психологи Одеси відгуки


Доброго ранку! Цікаво знати, які підліткові психологи в нашому місті найкращі? Заманливо знати вашу точку зору про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в багатьох, але не змогла знайти хорошого фахівця. За варіантом, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг розв'язати проблему, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Було б цікаво дізнатися з перших рук, які лікарі в реальності найпрофесійніші, а то я вже давно в пошуку і мої висновки не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищеназваним учасником, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на 100% найпрофесійніші в даній професії і я можу їх порекомендувати, це - психолог для підлітків найвищої кваліфікації Фендюра Марія Олегівна та дитячий психолог Гончарова Т. С.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
За допомогою індивідуальних сеансів і терапевтичних методів, Тетяна Гончарова допомогла нашій дитині розвинути навички саморегуляції, покращити емоційне благополуччя та розвинути стратегії управління з труднощами. Ми помітили значний прогрес і позитивні зміни у нашої дитини завдяки її підтримці та керівництву. Рекомендую цього чудового дитячого психолога всім батькам, які шукають допомоги для своїх дітей.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий психолог Фендюра М. О. У сина був дуже хороший результат після її сеансів. Звернулася до неї з проблемою поведінки в школі. Рекомендую, фахівець нам допоміг!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн-Сесії з Тетяною Сергіївною стали безпечним простором для вираження почуттів і пошуку рішень. Ми бачимо величезні зміни в поведінці та самооцінці нашої дитини.
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Фендюру Марію Олегівну, як психолога для підлітків. Отримали позитивні результати. Психолог розібрався з випадком. Марія Олегівна - дуже вдумливий фахівець. Довіра дитини 100%.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні друзі, викликали інтерес ці фахівці, можете надати контакти?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - Марія Олегівна Фендюра працює в клініці "Лікаріум", її контактний телефон - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що Фендюра Марія і Гончарова Т.С. найкращі професіонали в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій кваліфікації, крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Покірно вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підліткові психологи Одеси відгуки (Підліткові психологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: