Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороші урологи Одеси (Хороші урологи Одеси)
Хороші урологи Одеси
Єфросинія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші урологи Одеси


Форумчани, порекомендуйте хорошого уролога? У чоловіка проблеми з нирками, були у кількох лікарів, а толку немає. Все за схемою - аналізи, УЗД, антибіотики, канефрон - толку немає.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити фахівця, який на 100 % допоможе, обов'язково зверніться до Колосова О.М., цього лікаря я сміливо рекомендую всім.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. - чудовий лікар, професіонал високого рівня, відчувається європейський рівень. Дуже рекомендую звертатися до цього лікаря.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Змирився зі своїми проблемами після багатьох років лікування. Однак друг наполіг, щоб я відвідав Колосова О.М., і не повірите, життя заграло зовсім іншими фарбами.  Дуже йому вдячний і раджу тим, хто страждає на урологічні проблеми, відвідати Олександра Миколайовича.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Колосов! Грамотний, спокійний, все пояснив, дав повну інформацію щодо мого захворювання і прогноз. Кожна процедура і маніпуляція докладно описується, йти не так страшно, коли знаєш що і як.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до уролога Колосова О.М. з приводу болю і проблем із сечовипусканням. Підозрювала, що застудилася. Від лікаря дізналася, що в мене цистит. Він підібрав для мене лікування, щодо кожного призначеного препарату розповів, відповів на мої запитання. Лікар мені сподобався, залишилося стійке враження, що побувала у грамотного фахівця. І лікування мені допомогло позбутися проблем, результат не змусив себе чекати.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - прекрасний лікар із великої літери, з людським ставленням! Усе розпитав, уважно вислухав, поставив уточнювальні запитання. Уважно ознайомився з аналізами. Призначив лікування, яке допомогло позбутися недуги. Дуже задоволена лікарем!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з моторошними болями, прискореним сечовипусканням, коли терпіти не було сил. Олександр Миколайович призначив недороге й ефективне лікування.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися дані цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр, приймає в десятій лікарні, телефон 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дослухався до вашої поради, звернувся і залишився задоволений!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороші урологи Одеси (Хороші урологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: