Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса (Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса)
Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса
ЛюбкаВ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса


У мене чоловік страждає на алкоголізм. Мені сказали, що потрібно пройти реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі. Якщо ви знаєте хороший реабілітаційний центр - напишіть. Дякую.
 
ІгорМ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Найкращий центр. Тепер у нас почалося дуже гарне і безтурботне життя. Я вам рекомендую звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Вони вам можуть допомогти.
 
СемаУ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Це найчудовіший і найпрекрасніший реабілітаційний центр. Там допомогли моїй дружині назавжди забути про алкоголь. Вона стала іншою людиною. Почала займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Спасибі центру за допомогу.
 
НінаТ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У реабілітаційному центрі Діва проходив реабілітацію мій чоловік. Там йому допомогли позбутися цієї страшної залежності. Чоловік мій повністю змінився. У нас почалося нове, дуже щасливе життя. Низький уклін і повага всьому персоналу центру Діва за їхню роботу. Ви молодці.
 
ТанюшаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я з вдячністю згадую реабілітаційний центр Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Мого брата позбавили від алкоголізму в цьому центрі. Я дуже рада, що тепер у мого брата нове і хороше життя без залежності. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ВікторЛ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Навколо стільки всього прекрасного, чого я не помічав будучи залежним від алкоголю. Я дуже радий, що звернувся по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Тепер я тримаю своє життя під контролем. Я став сильною і незалежною людиною. Я вам раджу звернутися за допомогою в реабілітаційний центр Діва.
 
КоляЮ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам треба однозначно звернутися по допомогу до реабілітаційного центру Діва. У центрі працюють найкращі психологи. Мені допомогли забути назавжди про алкоголь. Я тепер інша людина. У моєму житті більше немає залежності. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
ФімаС Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене сильно пила моя дружина. Просто тихий жах. Я звернувся по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Їй там допомогли взяти своє життя під контроль. Тепер у нас почалося нове і просто чудове життя. Я вам хочу порадити звернутися в реабілітаційний центр Діва, вони вам точно допоможуть.
 
ЛенаС Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж дуже сильно пив чоловік. Це було не життя, а пекло на землі. Я дуже рада, що звернулася по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Чоловік мій став змінюватися на очах. Тепер він абсолютно інша людина. Про алкоголь він повністю забув. Реабілітаційний центр Діва найкращий центр. Ви можете сміливо звертатися туди за допомогою.
 
Вікаф Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній алкоголік. Так це справжня правда. Мені допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Мені дуже допомогли психологи центру. Вивели з депресії, показали наочно, що є інше життя без залежностей. Величезна подяка всьому колективу центру "Дива" за допомогу і нове життя. Спасибі, хлопці.
 
ПашкаМ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібна реабілітація моєму братові, він алкоголік. Упевнений йому зможуть допомогти в реабілітаційному центрі Діва. Я вас дуже прошу написати телефон реабілітаційного центру. Дякую.
 
ЛюбкаВ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я вам усім вдячна за поради. Всім велике спасибі. Хочу дізнатися у вас адресу і телефон реабілітаційного центру Діва. Будь ласка, напишіть. Ще раз усім велике спасибі.
 
СемаУ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка. Реабілітаційний центр "Дива" розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Телефонуйте і дізнавайтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса (Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: