Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса ціни (Сімейний лікар Одеса ціни)
Сімейний лікар Одеса ціни
Власта Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейний лікар Одеса ціни


Доброго дня. Чи може хтось поділитися досвідом або порадити грамотного сімейного лікаря?
 
ІрмаЗум Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається сімейний лікар Левіна Л.М. з клініки Лікаріум, грамотний і кваліфікований фахівець. Її хочу вам рекомендувати!
 
Гуля Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже 2 роки ходимо по лікарях, і ніхто не міг призначити адекватного лікування. Людмила Миколаївна єдина, яка змогла поставити діагноз і призначила адекватне лікування. Лікарем дуже задоволені.
 
Olga2000 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Одразу з першого погляду проявляється професіоналізм Людмили Миколаївни, лікар уважно ставитися до всіх скарг. Уже не вперше звертаємося. Лікування завжди допомагає.
 
Лукія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволені Левіною Людмилою Миколаївною за її уважність, професіоналізм і вірність своїй справі! Спостерігаємося всією сім'єю, дотримуємося всіх призначень лікаря, стан здоров'я під чуйним контролем. Рекомендуємо!
 
Olivia20 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка, говорить по справі, підняла на ноги за 5 днів. Раджу скористатися її послугами.
 
Мімоса Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Один із найкращих лікарів, що коли-небудь зустрічала. Усе грамотно розповіла, кваліфіковано провела обстеження, все дуже сподобалася. Тепер будемо звертатися тільки до неї.
 
Jessica45 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - лікарка дуже хороша. Діагноз поставила і призначила лікування. Лікування було успішним, вилікувала за 5 днів те, що не могли вилікувати 2 місяці інші лікарі.
 
Ка20 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший сімейний лікар. Вдячні всією сім'єю за те, що витягла нас з такої жахливої ситуації короновірусної пневмонії. Рекомендуємо, вона наша рятівниця.
 
EmilyМал Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже талановитий лікар, я б сказала від Бога! Чуйний і уважний фахівець. Людина на своєму місці. Буду продовжувати лікування саме в цього фахівця. Адже такого лікаря надзвичайно важко знайти!
 
Heather Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, де приймає Людмила Миколаївна і як до неї записатися?
 
Olivia20 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, записатися можна за телефонами клініки - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Ava1978 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже тямущий сімейний лікар, грамотні призначення в разі короновірусу і лікування наслідків.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейний лікар Одеса ціни (Сімейний лікар Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: