Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Довга Ольга В'ячеславівна відгуки (Довга Ольга В'ячеславівна відгуки)
Довга Ольга В'ячеславівна відгуки
Клара Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Довга Ольга В'ячеславівна відгуки


Добрий день! Мені знайома порадила косметолога Довгую Ольгу В'ячеславівну. Хто відвідував цього косметолога залиште відгук. Вам сподобалося як вона проводить процедури і ефект від них? Можете її рекомендувати?
 
Машуня Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
З настанням весни завжди хочеться мати гарний і ефектний вигляд, у цьому питанні який рік уже мені допомагає моя фея краси Довга Ольга В'ячеславівна, робимо низку процедур і я просто цукерка! Особливо виділю - це чудове глибоке очищення обличчя і класичний косметичний масаж, ось це прям її коник! Так що милі дами, рекомендую!
 
Alyonka Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Довга О.В. дуже допомогла мені на шляху до молодості та краси, якщо хтось думає, що мати вигляд у 50 на 40 нереально, то дуже помиляється! Головне потрапити до такого професіонала, як Ольга В'ячеславівна і ви себе не впізнаєте!
 
Архідея Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна дуже хороший косметолог з величезним досвідом за спиною. Я почала до неї ходити близько 5ти років тому, за цей час жодного разу не розчарувалася в її професіоналізмі. До речі, і в спілкуванні вона дуже комунікабельна, знайде спільну мову з усіма.
 
Розочка Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна найкращому косметологу - Ользі В'ячеславівні, допомогла мені знову відчути себе красивою і впевненою в собі жінкою. У мене була проблема - мішки під очима, я через це сильно комплексувала, раніше зверталася до Олени Загродської, від її процедур жодного ефекту не було, за знайомством потрапила до Ольги В'ячеславівни, у неї просто золоті руки, повернула колишню красу.
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Перетворить на цукерку будь-яку жінку, навіть із найзапущенішим випадком. Робила у косметолога Ольги безліч процедур, від усіх отримувала шикарний ефект, головне знайти свого косметолога, а не потрапити до шарлатанів.  Ольгу В'ячеславівну я з упевненістю можу рекомендувати!
 
Гіта Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було обвисле і абсолютно без тонусу обличчя, що додавало мені зайвих років 10 точно. Але я вирішила спробувати звернутися до косметолога, спочатку була невдала спроба у Марини Мартинюк.  Потім знайома мені порекомендувала Ольгу В'ячеславівну, я була дуже здивована таким приголомшливим результатом, з кожним днем він проявлявся все більше і більше. За один сеанс мені вдалося омолодити своє обличчя на 10 років! Рекомендую!
 
zinaaa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна без сумнівів найкраща косметологиня, потрапила в її надійні руки рік тому після "горе-майстра" Світлани Пийводи, напартачила з лікуванням акне. Але на щастя Ольга В'ячеславівна не тільки змогла виправити, а й зробити навіть краще, ніж я хотіла.
 
Яринка Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене проблемна шкіра обличчя, хочу проконсультуватися з Ольгою В'ячеславівною.  Як із нею можна зателефонувати?
 
Alyonka Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номери її телефонів: 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.  Хочу попередити заздалегідь, у неї досить щільний графік, адже хороші косметологи нарозхват.
 
Пелагея Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Ольга В'ячеславівна?
 
Гіта Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Д. Донського 2а/7. Донського 2а/7.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна найкращий косметолог! Уже кілька років ходжу до неї на процедури й отримую гарний результат і заряд енергії, дуже доброзичлива й досвідчена косметологиня, всім раджу, хто в пошуку.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Довга Ольга В'ячеславівна відгуки (Довга Ольга В'ячеславівна відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: