Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 14 (Флеболог Одеса ЦПМСД 14)
Флеболог Одеса ЦПМСД 14
Mariana1989 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса ЦПМСД 14


Добрий день. Не секрет, що успіх лікування багато в чому залежить від лікаря. Від його знань, умінь і досвіду. Я наразі в пошуках грамотного флеболога, хто знає такого лікаря, підкажіть.
 
Білоусова Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Залевського Д. М. Велике йому спасибі за його високу кваліфікацію як лікаря, і його людське ставлення до пацієнтів. Залишилася дуже задоволена, якби всі лікарі були б такими ж уважними і ставилися до своєї справи з душею, то наші люди зверталися б до лікарів не тоді коли закортить, а тоді коли тільки починається хвороба. Настійно рекомендую цього флеболога.
 
ДубовМакс Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Індивідуальний підхід, за неслабкої зайнятості приділяє достатньо часу своїм пацієнтам. Професіоналізм. Рекомендую, як фахівця! Сам нещодавно оперувався у Дмитра Михайловича, результат відповідає прогнозам під час обстеження. Одним словом, другу ногу ремонтуватиму в нього.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - чудовий лікар! Рік тому прооперував у нього одну ногу, днями - іншу. І тоді, і зараз залишився дуже задоволений професійним підходом і уважним ставленням. Побільше б таких лікарів!
 
Elizabeth Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Близько півроку тому лікувалася у Дмитра, виконувалася склеротерапія. Задоволена лікуванням - ношу спідниці та шорти!
 
ГамлетБалашов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені хочеться порекомендувати ще одного грамотного флеболога - Чайку Михайла Олександровича. Оперувався у нього. Дуже вдячний Михайлу Олександровичу за його талант, його дар, його золоті руки... Побільше б таких лікарів, які уважні та знають свою справу!
 
Daria19 Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович - це лікар від Бога, який знає свою справу. До кого звертатися? Тільки до нього, чудова людина. Оперувалася у нього, дуже вдало.
 
Березін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила на прийом до Чайки Михайла Олександровича. Повірте, це лікар за покликанням. Грамотний, уважний, усе доступно пояснює.
 
Vladlen Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася три роки тому. Лікар від Бога. Обстеження, операція з видалення вени лазером - на вищому рівні.
 
Айнур Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Здулися вени, з болем звернувся в поліклініку, в якій прописаний, сказали, що все добре, але болі-то є, і вена роздута. У підсумку я прийшов до флеболога Чайки, мене оглянули, розповіли докладно що і як. І призначили день операції. Операція пройшла на відмінно.
 
Самсон Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хотілося б проконсультуватися з цими флебологами, не відмовте мені в контактах цих лікарів.
 
Vladlen Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам дані - флеболог Чайка лікує в лікарні №10, контактний телефон 0976447223.
 
ДубовМакс Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам дані - флеболог Залевський працює в медінституті на Пастера 9, телефони для запису 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 14 (Флеболог Одеса ЦПМСД 14)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: