Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Одеса Таїрова (Косметолог Одеса Таїрова)
Косметолог Одеса Таїрова
Sashhha Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Одеса Таїрова


Хочу спробувати зробити мікроголчасту терапію, у мене обличчя сильно схильне до пігментації, кажуть, ця терапія добре допомагає. Можете порекомендувати косметолога, який добре проводить цю процедуру?
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама потрапила до Ольги Довгої від хороших знайомих і на цьому зупинила пошуки косметолога для себе!  Ольга - дуже грамотний фахівець, підкаже як краще, ніколи не нашкодить! Прекрасні результати від усіх процедур! Дуже раджу її відвідати!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна, грамотний фахівець з косметології. Порадила які мені зробити доглядові процедури, я дуже задоволена тим, що мені вона порадила. У неї завжди індивідуальний підхід, вона знає, що саме вашій шкірі обличчя потрібно. За доглядом обличчя тільки до неї! Робила ліфтинг і пілінг обличчя, дуже задоволена результатом. Ще була у неї на шугарингу, робить дуже ніжно. Рекомендую Ольгу В'ячеславівну всім, хто хоче правильно доглядати за собою.
 
Odesseya12 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Ольги В'ячеславівни з проблемою акне, яка переслідує мене довгі роки. Дуже задоволена, що потрапила в дбайливі та професійні її руки. Лікування ефективне, причому результат було видно вже з перших процедур. Напевно, вперше за довгі роки можу ходити без маскувальних засобів.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви не знайшли ще хорошого, досвідченого косметолога, то вам до Ольги В'ячеславівни. Прийшла я на прийом із цілим букетом проблем на обличчі.  Ми впоралися за 3 місяці, хоча до цього не могла привести обличчя до ладу впродовж кількох років, хоча регулярно відвідувала косметологів - Олену Мороз і Ольгу Григор'єву.
 
8Ulyana Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в Ольги В'ячеславівни з приводу видалення купероза на обличчі. Процедура пройшла досить швидко. Ольга В'ячеславівна дуже уважний і грамотний фахівець, дала рекомендації щодо подальшого догляду. Процедурою і результатом дуже задоволена, буду рекомендувати її своїм знайомим 100%.
 
FillOlga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно турбували мішки і синці під очима.  У кого тільки не була (Людмили Петренко, Катерини Суворової, Світлани Пийвода) і тільки що не робила - все без толку! Ольга В'ячеславівна допомогла мені вирішити цю проблему! Рекомендую всім!
 
LittleZhanna Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила чистку обличчя (у мене розширені пори), минув уже місяць - результат просто приголомшливий. Пори практично не забиваються, косметолог Ольга дала ще рекомендації щодо домашнього догляду.
 
Амелія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
З віком обличчя якось змарніло. Зморшки, друге підборіддя - загалом, цілий букет. Звернулася до Ольги В'ячеславівни, оскільки мені її рекомендувала не одна подруга. Косметолог скорегувала мені овал обличчя і допомогла забути про зморшки. Результатом я дуже задоволена!
 
Аніса Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактними даними косметолога Ольги Довгої?
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна приймає в клініці Доктор Благо Плюс, тільки за попереднім записом. Телефони для запису - 710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44.
 
Аза Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга В'ячеславівна - косметолог, який працює на совість! Ходжу до неї вже другий рік, завжди чуйне ставлення і бездоганний результат!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Косметолог Одеса Таїрова (Косметолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: