Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хірурги урологи андрологи Одеса відгуки (Хірурги урологи андрологи Одеса відгуки)
Хірурги урологи андрологи Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хірурги урологи андрологи Одеса відгуки


Усім доброго вечора! Хотілося б знати, які андрологи в нашому місті найкращі? Хочеться почути вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але не змогла знайти розумного фахівця. Якщо, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися, які фахівці медицини нині найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої висновки не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з попередньою городянкою, яка лікувалася, у нас є такий лікар, який на 100 відсотків найбільш професійний у цій професії, і я хочу його порекомендувати, це - лікар андролог-уролог найвищої спеціалізації Олександр Миколайович Колосов.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, лікувалася у Колосова Олександра Миколайовича. Скажу про нього, як за професійного фахівця у своєму напрямку. Поставлений мені діагноз міг закінчиться на операційному столі, але за допомогою андролога Колосова вилікував без особливих проблем. Я можу його рекомендувати.
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Колосов О. М. - це чудовий лікар! Я в ньому впевнена! Мабуть, на сьогоднішній момент, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за теперішній час. Найосновніші причини рекомендувати андролога Колосова - це навичка, постійне прагнення підвищувати кваліфікацію, отже, володіння сучасними уміннями, а також повне й доскональне оповіщення хворого.
 
Власій Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого захворювання в частині андрології, я раджу тільки лікаря Колосова Олександра Миколайовича. Сам до нього звертався вже неодноразово. Лікар докопався до суті й не просто позбавив симптомів, а й хворобу вилікував. Постійно і всім буду радити цього лікаря.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найвідповідальніший лікар Колосов О.М., він зробив нереальне - подарував мені радість батьківства. Вдячний до глибини душі! Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який бажає і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні одесити, зацікавив цей лікар, можете дати інформацію про цього лікаря?
 
Звенислава Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже тактовний, уважний до дрібниць лікар. Проблема була хронічний простатит, погане лібідо. Під час курсу лікування помітив жахливий, у позитивному значенні слова, ефект.  Курсом лікування дуже задоволений.  Колосов - перший лікар, який зміг вирішити мої проблеми.
 
Alba Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами інформацією - уролог-андролог Колосов працює в МКЛ № 10 Малиновського 61, контактний телефон 0967424737.
 
Надія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно сказали, що Колосов Олександр Миколайович найкращий професіонал в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій сфері, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Белла Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хірурги урологи андрологи Одеса відгуки (Хірурги урологи андрологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: