Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Таїрова (Підлітковий психолог Одеса Таїрова)
Підлітковий психолог Одеса Таїрова
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса Таїрова


Моя повага всім! Збуджує інтерес, які психологи в нашому місті найграмотніші? Хочеться знати вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але знайти мені не вдалося досвідченого фахівця. Якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися, які медики по-справжньому найдостойніші, а то я вже давненько в пошуку, і мої результати невтішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу не погодитися з попередньою пані, проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найпрофесійніші в цій медичній класифікації, і я можу їх порадити, це - психолог для підлітків Фендюра Марія Олегівна, Гончарова Тетяна Сергіївна, дитячий психолог.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна - чудовий дитячий психолог! Вона змогла допомогти моїй дитині подолати емоційні труднощі. Рекомендую!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Розумний психолог для підлітків і дорослих Марія Олегівна Фендюра: у сина був чудовий результат після її сеансів. Звернулася до неї з проблемою агресії в школі. Дуже сподобалася, грамотний професіонал!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже професійний дитячий психолог Гончарова Тетяна. Завдяки її підтримці, моя дитина стала більш впевненою і щасливою. Рекомендую всім!
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну Фендюру, як психолога для підлітків. Отримали позитивні результати. Спеціаліст розібрався з випадком. Марія Олегівна - фахівець, який дуже вникає. Довіра дитини 100%.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні друзі, можете дати дані про цих психологів?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам зведення - Марія Олегівна Фендюра приймає в клініці "Лікаріум", телефон - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді написали, що Фендюра Марія Тетяна Гончарова найрозумніші професіонали в місті, знаю на індивідуальному досвіді. У даній кваліфікації крім них, більше нема до кого піти.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса Таїрова (Підлітковий психолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: