Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса селище Котовського (Психолог Одеса селище Котовського)
Психолог Одеса селище Котовського
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса селище Котовського


Здраствуйте, прошу поради, потрібен хороший психолог. Може хтось стикався і порадить до якого психолога звернутися. Проблема в повній відсутності стосунків із протилежною статтю. Ніколи не було жодних зв'язків із хлопцями та чоловіками.  Занижена самооцінка, вік 35...
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті немає розумного лікаря. У разі, якщо люди підкажуть, сходжу на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу з попереднім форумчанином висловити незгоду, знаю чудових психологів - Козлова Я. Л. і Гончарову Т. С., які точно найграмотніші в даній сфері і до них раджу звертатися без страху за свій стан організму.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова дуже хороший фахівець! Допомогла розібратися і допомогти в моїй проблемі. Я до багатьох психологів зверталася, але допомогла тільки Тетяна Сергіївна.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович володіє широким спектром знань і навичок у галузі психології, що дає йому змогу ефективно працювати з різними проблемами. Він застосовує різноманітні терапевтичні підходи і методики, адаптуючи їх до індивідуальних потреб кожного клієнта. Завдяки його досвіду та глибокому розумінню психологічних засад, Ян Леонідович допоміг мені розібратися в складних ситуаціях і знайти шляхи до позитивних змін у моєму житті.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона не тільки чудовий слухач, а й вправний провідник у процесі самовідкриття і саморозвитку. Тетяна Сергіївна створює атмосферу довіри, де я можу вільно висловлювати свої почуття і думки, і вона завжди готова підтримати і допомогти мені знайти нові шляхи вирішення проблем.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Я настійно рекомендую Тетяну Сергіївну як психолога всім, хто шукає допомоги у розв'язанні своїх емоційних або психологічних проблем. Її експертиза та емпатія допоможуть вам знайти ясність, саморозуміння й особистісне зростання.
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - не тільки видатний фахівець, а й тепла та доброзичлива людина. Його підхід, заснований на емпатії та розумінні, допомагає клієнтам відчути себе важливими та зрозумілими. Я відчуваю величезну вдячність Яну Леонідовичу за його професіоналізм, турботу та підтримку.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати інформацію про цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Гончарова Тетяна і Ян Козлов - найкращі фахівці в Одесі, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за коментарі, до найграмотніших професіоналів у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса селище Котовського (Психолог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: