Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіолог масажист Одеса (Кінезіолог масажист Одеса)
Кінезіолог масажист Одеса
Інеса Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезіолог масажист Одеса


Доброго дня, а порадьте, будь ласка, кінезіолога-масажиста. Може хто знайшов хороших фахівців і може порадити?
 
Лапуля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу Забранського В.В.  У 2018 році перенесла важкий вивих ліктьового суглоба. Після того, як я зняла гіпс, з'ясувалося, що практично вся права рука не працює - крім ліктьового суглоба, пошкоджено кисть і плече, банально не могла підняти руку вище голови. Курс фізіотерапії та масажу не дав видимих результатів. За порадою друзів звернувся до Владислава Володимировича, про якого відгукувалися тільки з хорошого боку. Після першого ж прийому з'явилися видимі результати - збільшилася рухливість у руці та знизилися больові відчуття. Курс терапії і метод, який застосовує Владислав Володимирович, дуже сильно допоміг мені під час реабілітації після травми. "Чарівник" - одним словом.
 
Харитина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Забранського В.В., коли почалися болі в суглобі правого плеча. Після першого ж сеансу терапії, біль знизився і рука засувалася. Метод кінезіотерапії, який застосовує Владислав Володимирович, виявився дуже ефективним і дав позитивний результат. Курс лікування дав змогу зняти біль не тільки в плечах, а й у спині, яка теж турбувала мене періодично.
 
Аріадна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучилася нападами сильного оніміння в руці. Почалися вони раптово і сильно заважали жити, тому що могли трапитися в будь-який момент, а біль дуже сильний. Уже після першого сеансу у Владислава все змінилося. Буквально за тиждень я забула про свою проблему при тому, що мучилася вже півроку. Шалено рада, що потрапила до нього, і раджу всім своїм знайомим.
 
Гриня Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувався у невропатологів медикаментами, безрезультатно, стан погіршувався. Вирішив іти в іншому напрямку, звернувся до Забранського В.В.  Владислав Володимирович розв'язав мою проблему зі здоров'ям без медикаментозного втручання, шляхом нового для мене напряму в медицині - кінезіологія. Після кількох сеансів стан стабільний. Рекомендую, методика ефективна!
 
Пітт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець. Звернувся з гострим болем у попереку, віддавало в ногу, грижі немає! До цього звертався в клініку доктора Бубновського і кінезіолога Петровського, мені вони зовсім не допомогли. До вечора після прийому стало набагато легше. Буду проходити курс.
 
Шура1990 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до кінезіолога Забранського з болями в ділянці попереку, які з'являлися під час фізичного навантаження. Проблема існує і раніше намагалася її усунути у Семашка і Грапчевої. Лікування тривало два місяці і зараз мене вже нічого не турбує.
 
Альберта Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені з моїм консервативним поглядом довелося дуже багато чого заново почати розуміти і розбиратися. Кінезіологія - це наука майбутнього! Рекомендую не ковтати таблетки пачками, а краще пройти курс кінезіотерапії - ефект набагато кращий!
 
Флоріана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Це просто чудовий лікар. Перше наше знайомство було, коли мене мучили пекельні болі. Завдяки щасливому випадку мені порекомендували саме Владислава Забранського, чому дуже радий. Покращення почалися вже після першого сеансу, а через кілька місяців ефективного лікування я зміг повернутися до здорового життя.  Відмінний лікар і професіонал своєї справи. Побільше б таких фахівців.
 
Анохіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися контактами Владислава Забранського, сильно турбує плече, хочу звернутися?
 
Пітт Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Adriana Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Владислава Забранського 2 рази з абсолютно різними проблемами. Допоміг мені в обох випадках, використовуючи метод кінезіотерапії. Дуже уважний, чуйний і завжди відповість на всі запитання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіолог масажист Одеса (Кінезіолог масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: