Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапія Одеса відгуки (Гіпнотерапія Одеса відгуки)
Гіпнотерапія Одеса відгуки
Jenny77 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапія Одеса відгуки
 


Доброго дня! Шукаю поради від тих, хто вже мав досвід із гіпнотерапією. Можливо, хтось може порекомендувати хорошого гіпнотерапевта? Я цікавлюся цим методом і хотів би почути ваші рекомендації. Буду вдячний за будь-яку інформацію про професіоналів у цій галузі!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати тільки Козлова Яна Леонідовича, для мене це найкращий гіпнотерапевт.
 
BeckyJ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Гіпнотерапія з Козловим допомогла мені розв'язати сімейні конфлікти і знайти гармонію у стосунках. Тепер я бачу, як позитивні зміни позначаються на моєму житті. Дуже рекомендую - справжній спец!
 
8Ulyana Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріч із Козловим Яном Леонідовичем стала для мене справжнім проривом. Його методи гіпнотерапії допомогли мені впоратися з панічними атаками, які роками позбавляли мене нормального життя. Тепер я почуваюся впевненою і спокійною.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був скептично налаштований до гіпнозу, але зустріч із Козловим змінила моє ставлення. Завдяки його підходу, я зміг позбутися тривожних розладів і почати насолоджуватися кожним днем.
 
Домна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Кар'єрне зростання завжди здавалося мені недосяжною метою через низьку самооцінку. Сесії з Козловим дали мені змогу змінити своє внутрішнє ставлення до себе, і тепер я стрімко рухаюся вперед.
 
Азарій Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Боротьба з нав'язливими думками і діями була виснажливою. Сесії гіпнотерапії з Козловим Я.Л. стали справжньою опорою в моїй боротьбі, і я рада, що нарешті звільнилася від цього тягаря.
 
Іванка66 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, розкажіть, де в Одесі приймає Ян Леонідович Козлов?
 
Домна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович веде прийом на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум.
 
Бертіна Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Розлади харчової поведінки робили моє життя справжнім пеклом. Гіпнотерапія з Козловим допомогла мені відновити нормальні стосунки з їжею і знову насолоджуватися їжею без внутрішньої боротьби.
 
Marichka8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна зв'язатися з Яном Козловим і записатися на прийом.
 
Азарій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387.
 
Kristy12 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Почуття самотності супроводжувало мене довгий час. Завдяки сесіям гіпнотерапії з Яном Леонідовичем, я зрозуміла, як навчитися будувати здорові соціальні стосунки і знайти баланс між спілкуванням і особистим часом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Гіпнотерапія Одеса відгуки (Гіпнотерапія Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: