Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог онлайн Одеса (Дієтолог онлайн Одеса)
Дієтолог онлайн Одеса
Лія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог онлайн Одеса


Дівчата, порадьте перевіреного дієтолога, який консультує онлайн, після пологів сильно набрала вагу, самій скинути не виходить, на фітнес ходила теж толку мало.
 
Алія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила курс схуднення у Кузьмінової Катерини, скинула 9 кг за місяць, справді гарний лікар допомагає скинути зайві кілограми.
 
Бекка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний підхід із сучасними технологіями. Катерина Валеріївна під час підбору дієти враховувала всі особливості моєї фізіології. Дуже багато залежить від власного настрою і від довіри до дієтолога. Я змогла під керівництвом Катерини Вікторівни повірити в себе і в свої сили. Навіть думок не було, що може щось не вийти. Її навіть не можна порівняти з іншими дієтологами Дерев'янко і Прус, у яких я була і відвідування їхніх не привело до очікуваних результатів.
 
Клої Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зіткнулася після пологів із проблемою зайвої ваги. Звернулася до Катерини Валеріївни, мені її порадили хороші знайомі. Дуже допомогла, результатом задоволена! Дає правильні рекомендації, дуже чуйний фахівець.
 
Мура Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - чудовий лікар. Дуже грамотна і, найголовніше, при дотриманні всіх рекомендацій результат не змусить себе чекати! Рекомендую!
 
Ярана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - професіонал у своїй справі. Я сама досить добре розбираюся в дієтології, і була приємно здивована її рекомендаціями. Жодних дурниць, які я чула від Дерев'янко і Курницької. Зайвою вагою не страждаю, просто хотіла скласти грамотне харчування.
 
Мідея Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Раніше дієтологам не дуже довіряла, вважаючи, що і сама можу впоратися з проблемою зайвої ваги. Але все змінилося, коли побувала на прийомі у Катерини Валеріївни. Пояснює все доступною мовою - для чого і чому, і як це працює. І головне, дає рекомендації з урахуванням твоїх вподобань у їжі, твоїх звичок і способу життя. Уже підкоригувала свою харчову поведінку, яка була вироблена протягом багатьох років. Результати тішать, буду працювати й надалі.
 
Korol000 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, вартість усього лікування і як можна зв'язатися з Катериною Валеріївною?
 
Бекка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Курс у мене зайняв 2 місяці, за вартістю не дорого - всього 5000, результат чудовий!
0931536900 - Катерина Валеріївна.
 
Cyba Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає лікар Кузьмінова?
 
Клої Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського 2а/7 .
 
Айлін Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Катерині Валеріївні змогла схуднути за 2 місяці на 13 кг! Це просто фантастика, ніколи не думала, що це можливо, тепер тільки встигаю ловити компліменти.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог онлайн Одеса (Дієтолог онлайн Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: