Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Хороший косметолог Таїрове Одеса (Хороший косметолог Таїрове Одеса)
Хороший косметолог Таїрове Одеса
mirra Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший косметолог Таїрове Одеса


Милі дами, може хтось порадить, у мене весілля через місяць, я б хотіла якісь маски зробити, може легкий пілінг, щоб обличчя сяяло, до кого краще звернутися?
 
малвіна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порекомендувати тим, хто в активному пошуку хорошого косметолога красивого обличчя Довгую Ольгу В'ячеславівну. Остання зроблена у неї процедура - це ліфтинг. Дівчатка, це бомба! Хоча чому дівчатка? Я знаю, що у неї достатньо клієнтів чоловічої статі. Доктор реально знає, як вас зробити красивими!
 
Svetochkkka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається робити в неї чистку шкіри. Ходжу до неї вже понад 5 років.  Процес займає годину часу, потім накладає заспокійливу маску. Шкіра чистенька, свіжа, як у малюка стає.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Через мою велику любов до догляду за шкірою не можу не тішити себе систематичними косметологічними процедурами. Робити все в домашніх умовах - не той результат. Тому довіряюся в цій справі професіоналу. Ольга компетентний косметолог. Робить пілінги настільки професійно, що немає до чого причепитися. Лежиш, отримуєш задоволення і через час і прекрасний результат. Шкіра обличчя стає здоровішою і світлішою, тон вирівнюється. Відчуття не передати словами.
 
Zhanna072 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже не вперше приходжу на доглядові процедури для обличчя (пілінги, чистки) до чудового косметолога Довгої Ольги В'ячеславівни. З перших хвилин розумієш, що твоє обличчя перебуває в руках досвідченого косметолога, який знає всі тонкощі своєї роботи! Адже це дуже важливо, довіряти майстру на всі 100%. Я багато де робила чистки і пілінги у Людмили Петренко, Катерини Суворової, Кострової Ольги, але тільки до Ольги В'ячеславівни мені хочеться повертатися знову!
 
shevchuk5 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга - грамотний фахівець і приємна дівчина. На першій зустрічі пояснила, які процедури підходять саме для мого типу шкіри, який ефект можна очікувати після їхнього проведення. Дала рекомендації щодо домашнього догляду за шкірою обличчя. Під час процедур пояснює, які засоби використовуються. Косметика - високої якості, - жодних алергічних реакцій. Ефект приголомшливий!
 
QuinnAnna Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайшла хорошого косметолога - це Довга Ольга В'ячеславівна. Вона докладно розповіла про всі можливі процедури. Оскільки у мене шкіра схильна до жирності і потрібно позбутися пігментних плям, мені запропонували пілінг. І ось ділюся враженнями: дівчата, це працює! А коли такі речі робить професіонал, то можна бути впевненою в суперефекті. Шкіра просто світиться зсередини, стала виглядати набагато краще. А від тих мерзенних плям немає й сліду. Крім того, на лобі розгладилися дрібні зморшки. Моїй радості немає меж. Тепер я чітко дотримуюся всіх рекомендацій косметолога. Дуже круто!!!
 
LesyAa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти хорошого косметолога дуже важко, перепробувало багатьох - Христину Бондарчук, Тетяну Дурдиєву, Олену Суботіну, але досягти з ними хорошого результату так і не вдалося. Після чищення обличчя в Ольги жодних почервонінь, наступного дня можна спокійно йти у своїх справах, причому чистка дуже ретельна.  Так, що можу сміливо рекомендувати!
 
Mariko Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Приходила до Ольги на іспанський міофасціальний ремоделювальний масаж обличчя, це, звісно, щось із чимось... Я просто в захваті! Навіть після одного сеансу я побачила різницю! Не рахуючи того, що це ще й дуже приємно! Усім раджу спробувати цей масаж! У Ольги золоті ручки!
 
Senya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає косметолог Ольга і як до неї записатися?
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга приймає в клініці Доктор Благо Плюс тільки за попереднім записом.
Записатися можна за телефонами: 
 +38 (048) 710-04-39
+38 (067) 460-40-30
+38 (050) 302-68-50
+38 (073) 002-53-44
 
Анжела40 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводила доглядові процедури. Усе пройшло безболісно і дуже комфортно. Грамотно розписала мені домашній догляд. Професіонал своєї справи. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Хороший косметолог Таїрове Одеса (Хороший косметолог Таїрове Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: