Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса селище Котовського (Дієтолог Одеса селище Котовського)
Дієтолог Одеса селище Котовського
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса селище Котовського

Добрий день, підкажіть дієтолога, який допоможе мені набрати у вазі. Цікавлять рекомендації до перевірених лікарів. Підкажіть контакти дієтолога виходячи з досвіду або відгуків знайомих.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі не змогла знайти правильного лікаря. При варіанті форумчани порекомендують піду на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я готова з попереднім оратором вступити в полеміку, знаю щонайменше 2 лікарів - Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які 100% найкращі в цій сфері, і до них можна рекомендувати записуватися без страхів за своє здоров'ячко.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова чудова! Я потрапила до неї із зайвою вагою, з проблемами з ендокринології, всілякими дефіцитами. Зараз я досягла бажаної ваги, тож дякую Катерині за пророблену роботу і підтримку. Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Я дуже рада, що звернулася до цієї лікарки і зараз усім її рекомендую!
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник - дуже хороший фахівець! У зрозумілій і доступній формі мені все пояснила, переконала і мотивувала чітко дотримуватися всіх приписів. За один курс нам вдалося знизити вагу, поліпшити одні показники, знизити значно показники гормонів, які, як я була впевнена, можна знизити тільки за допомогою замісної терапії. Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Вона змінила моє життя на краще.
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова О.В. дієтолог, в особі якої я знайшла допомогу! І що важливо, вона не тільки дає поради, як досягти, а потім і підтримувати хорошу форму, а й сама є наочним прикладом і підтвердженням дієвості своїх методик. Водночас її рекомендації завжди враховують побажання та вподобання пацієнта, що робить дієту навіть приємною! Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Вона змінила моє життя на краще.
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Решетник справжній професіонал своєї справи! Це був мій перший досвід походу до дієтолога і я дуже задоволена. Мої результати не змусили себе довго чекати - призначене лікування виявилося ефективним: моє самопочуття значно покращилося, почала знижуватися вага, відзначається позитивна динаміка. Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Вона змінила моє життя на краще.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - розумні лікарі в Одесі, знаю з особистого досвіду. У даній спеціалізації, крім них більше ні до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за коментарі, до найкращих фахівців у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса селище Котовського (Дієтолог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: