Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Підкажіть хорошого дерматолога в Одесі (Підкажіть хорошого дерматолога в Одесі)
Підкажіть хорошого дерматолога в Одесі
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого дерматолога в Одесі


Вітаю всіх! Порекомендуйте знаючого дерматолога, який може допомогти одужати, а не призвести до серйозних захворювань. Бажано прочитати про тих фахівців, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями друзів і сусідів.
 
Авдотья Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво дізнатися про такого майстра, а то я ще в пошуку. Якщо ви консультувалися з таким лікарем, висловіть своє напуття, до кого вірніше попрямувати, щоб досягти відмінного ефекту.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої родичі в марному пошуку хорошого лікаря. Якщо хтось лікувався в такого фахівця, дайте направлення, до кого краще звертатися.
 
Есмеральда1988 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого міколога - це Дмитренко Алла Михайлівна, найкращий лікар, єдина у своїй сфері.  Мені допомогла вилікувати кератомікоз. Хочеться її вам рекомендувати!
 
Славяна75 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна дерматологу Дмитренко, вона єдина в місті, яка дійсно допомогла мені вилікувати дерматологічні проблеми!
 
Раміна Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж допомогла Алла Дмитренко, вона дослідивши мої аналізи виписала лікування, за допомогою якого мені пощастило визволитися від важких дерматологічних проблем!
 
Іпатія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вражена консультацією Дмитренко Алли, це знаючий професіонал. Вона детально знає свою професію. Пропоную її всім, хто хоче піти від важких ускладнень з дерматології!
 
DF1981 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Пішла до Алли Михайлівни завдяки відгукам колег і не пошкодувала! Призначила обстеження і лікування за показаннями, а не для бонусів! І зараз з упевненістю можу її радити, вона точно допоможе!
 
Калерія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко виписала курс терапії, який мені допоміг, компетентно поставилася і я залишилася задоволена!
 
Неоніла Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу звернутися до Алли Дмитренко, буду вдячна, якщо напишете її контактні дані.
 
Anni1 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Дмитренко приймає в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, контактний телефон - 0679049003.
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту правду сказали, що Дмитренко Алла Михайлівна найграмотніший лікар у місті, знаю на власному досвіді.
 
Inga1983 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за чудові пропозиції.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Підкажіть хорошого дерматолога в Одесі (Підкажіть хорошого дерматолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: