Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Теплодар (Гінеколог Теплодар)
Гінеколог Теплодар
Мішель Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Теплодар


Добрий день! У мене виявили аденоміоз матки, підкажіть до якого гінеколога мені краще звернутися в Теплодарі, потрібен обізнаний і кваліфікований лікар?
 
неля Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
У Теплодарі підказати грамотного лікаря не можу, але у вас серйозне захворювання і з ним краще їхати в Одесу, там кваліфіковані лікарі, які впораються з таким захворюванням.
 
юджі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж можу вам порадити їхати в Одесу, у вас серйозне захворювання і допомогти вам зможуть тільки в Одесі.
 
Мішель Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, до якого лікаря мені звернутися в Одесі з аденоміозом матки?
 
неля Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порадила звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни або до Міщенко Ольги Опанасівни з клініки "Лікаріум".
 
KoltsunIrina Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна. Спостерігаюся в неї вже близько року. Приходжу на планові огляди. У мене невелика міома матки, спостерігаю її поки що. Ольга Опанасівна досконально вивчила всі мої аналізи та обстеження, розписала план спостережень і лікування. На даний момент розмір міоми дещо зменшився. Результатом лікування я дуже і дуже задоволена. Доктора можу з радістю порекомендувати всім дівчатам.
 
Мері Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалося, що Лариса Євгенівна приділила моїм проблемам достатньо часу й уваги, подивилася мої аналізи й обстеження, які я проходила в інших лікарів (Кожухар, Швець, Крючкової), і на підставі їх поставила мені правильний діагноз і призначила потрібне лікування. Ось це я розумію професіонал, таких би лікарів побільше.
 
Офелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Допомогла мені відновити гормональний баланс після нервового зриву. Після лікування в Ольги Опанасівни мені вдалося завагітніти і народити прекрасну здорову доньку.
 
Jenny77 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Як мені можна потрапити до Лариси Євгенівни на прийом? Також залиште телефон Ольги Опанасівни?
 
неля Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22 - запис через адміністратора клініки до Лариси Євгенівни або Ольги Опанасівни.
 
стева Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ольги Опанасівни я пішла за рекомендацією. І була в захваті. Чудовий компетентний лікар, який знає свою справу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Теплодар (Гінеколог Теплодар)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: