Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеси (Найкращий невропатолог Одеси)
Найкращий невропатолог Одеси
Tanyaaa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невропатолог Одеси


Здрастуйте! Потрібен невропатолог терміново, температура більше ніж півроку 37-37,2, купу лікарів обходила, всі чомусь стверджують, що мені потрібно до невропатолога! Порадьте до кого звернутися, будь ласка!
 
handsomeee Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Зі своєю проблемою я пройшла трьох лікарів Скоробеха В.З., Лубинець М.М., Скоробеха В.З. і тільки Калюжна Тетяна ще на етапі обстеження порекомендувала те, що було потрібно. Лікування, яке вона призначила - підійшло, і вже помітна позитивна динаміка. Це дійсно дуже хороший лікар, найкращий у своїй спеціалізації.  Усім, хто шукає хорошого невролога, рекомендую спершу потрапити саме до Тетяни Євгенівни, щоб даремно не витрачати час.
 
андрона Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна безумовно професіонал у своїй галузі. Мене вона прийняла дуже добре, вчасно, уважно вислухала. Лікарка призначила мені лікування, і я вже можу назвати його ефективним. Я ще буду до неї звертатися і, абсолютно точно, порекомендую її друзям і знайомим.
 
LittleZhanna Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин Патрашку Катерини Вікторівни залишилися позитивні враження. Дуже ввічливий фахівець з явним бажанням допомогти пацієнту. Професіонал. Вона провела моє обстеження.  Якщо потрібно буде звернуся до неї знову і рекомендую її, як фахівця.
 
Снігуронька Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Патрашку на першому прийомі виявила проблему, яку, за кілька років поневірянь у лікарів Курницької та Бєляєва, ніхто до неї не побачив. Призначила елементарно просто мазь, яка допомогла мені впоратися з болями, від яких я довго, багато років страждала. Спеціаліст і лікар із великої літери. Потрапила до неї за рекомендацією і не пошкодувала!
 
Aurora66 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Було встановлено Тетяною Євгенівною точний діагноз моєму чоловікові і призначено правильне лікування, після якого захотілося жити. Так само я сама лікуюся у цього чудового лікаря. Це найкращий лікар для нашої родини!
 
MKulikova Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Патрашку О.В. За довгий час поневірянь по лікарях Лубинець М.М. і Коробейниковій Е.М. я нарешті знайшла лікаря, який мені все роз'яснив. Усе доступно пояснила і заспокоїла. Я дуже рада, що знайшла такого хорошого лікаря. У разі чого тепер буду ходити тільки до неї і вам рекомендую!
 
Офелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене скрутила невралгія. Було таке враження, що мене забивають списами вся армія 300 спартанців. Я не могла дихати, спати, рухатися. Звичайно, я пішла до Калюжної Т.Є. Сподобалося, що лікарка мислить розумно і детально прояснює всю інформацію для пересічного пацієнта. Я пролікувалася призначеними ліками і, звичайно ж, мені стало набагато легше. Тетяна Євгенівна унікальний лікар, дуже відкрита людина і грамотний фахівець.
 
Вікка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися даними Тетяни Євгенівни та Катерини Патрашку?
 
Лучик Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, контактні номери телефону клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
lion222 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеси (Найкращий невропатолог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: