Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр наркоманів Одеса (Реабілітаційний центр наркоманів Одеса)
Реабілітаційний центр наркоманів Одеса
СветкаЖ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр наркоманів Одеса


Потрібен реабілітаційний центр для наркоманів. У мого чоловіка проблеми з наркотиками. Якщо ви знаєте хороший реабілітаційний центр, напишіть будь ласка.
 
МишкаТ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю тільки один хороший реабілітаційний центр для наркоманів - це Дива. Там проходив реабілітацію мій брат. Йому там допомогли позбутися цієї страшної залежності. Тепер у мого брата почалося нове і хороше життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ЄгорД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Наркоманія - це ще не вирок. Я це знаю по собі. Я проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Відмінний центр. Я забув повністю про наркотики. У мене змінилися всі погляди на життя. Тепер я дивлюся і сприймаю життя по іншому. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вам там допоможуть.
 
АллаД Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишня спайсозалежна. Я пройшла повний курс реабілітації в реабтлітаційному центрі Діва. Це найкращий центр. У центрі працюють прекрасні фахівці. Психологи взагалі профі. Я забула про наркотики. Тепер у мене почалося нове життя. Я дуже вдячна всім хлопцям з центру за допомогу і підтримку.
 
ЕлліонораГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму чоловікові допомогли позбутися наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Шикарний центр. Дуже затишний і красивий. Фахівці в центрі працюють взагалі першокласні. Велике спасибі колективу центру за їхню роботу і допомогу людям. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ЛюсяМ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам пораджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Найкращий реабілітаційний центр. Я там проходила реабілітацію від наркоманії. Мені допомогли забути про цю проблему раз і назавжди. Тепер у мене почалося нове і дуже чудове життя - без наркотиків. Величезна подяка всьому колективу центру за їхню роботу.
 
ВікторХ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій друг колишній наркоман. Йому змогли допомогти забути про цю залежність у реабілітаційному центрі Діва. Коли він проходив курс реабілітації, він уже став змінюватися на очах на краще. Тепер у нього почалося нове і хороше життя. Я дуже радий за свого друга. Спасибі реабілітаційному центру Діва за те, що ви спрямовуєте життя людей на краще.
 
ЖораХ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Найкращий реабілітаційний центр. Мені там допомогли забути про наркотики. Тепер я веду здоровий спосіб життя і займаюся спортом. Я дуже радий, що за допомогою реабілітаційного центру "Діва" зміг взяти своє життя під контроль. Рекомендую звертатися в реабілітаційний центр Діва.
 
ДарьяВ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до реабілітаційного центру Діва. Це просто чудовий реабілітаційний центр. Там допомогли позбутися наркоманії моєму чоловікові. Я дуже вдячна психологам центру за їхню неоціненну допомогу. Тепер мій чоловік сам контролює і керує своїм життям.
 
БеллаТ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишня наркоманка, а конкретно кажучи спайсозалежна. У реабілітаційному центрі Діва пройшла весь курс реабілітації від наркоманії. Мені допомогли забути про цю жахливу проблему повністю. Тепер у мене почалося нове життя без залежності. Я дуже задоволена, що звернулася саме до реабілітаційного центру Діва.
 
НадіяС Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже хочу відправити сестру на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Я впевнена, що їй там зможуть допомогти. Прошу вас написати номер телефону центру Діва. Дякую.
 
СвєткаЖ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне всім спасибі за поради. Звісно, підемо на реабілітацію в реабілітаційний центр Діва. Вас хочу попросити написати мені адресу центру і якщо є номер телефону. Дякую.
 
ЖораХ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Телефон 0976800008. Директор центру - Коваленко Ігор. Будь ласка. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр наркоманів Одеса (Реабілітаційний центр наркоманів Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: