Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Ленпосілок (Костоправ Одеса Ленпосілок)
Костоправ Одеса Ленпосілок
Елеонора6 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Одеса Ленпосілок


Добрий день! Порадьте костоправа. Потрібно хребці вправити. Потрібен розумний лікар, який гірше не зробить як мінімум.
 
Флоренція Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Забранського Владислава Володимировича - він дуже хороший костоправ!
 
Правдина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від бога, тактовний, уважний, а головне від його лікування я знову ходжу прямо і без болю. Працює на совість!
 
Флоріана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважно вислухав, подивився знімки, процедури проводив дуже обережно, акуратно. Було видно, що лікар дійсно хоче допомогти! Приємна у спілкуванні людина, грамотний фахівець. Повернув мене до нормального життя. Дуже вдячна Владиславу Володимировичу!
 
LepsGregor Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося те, як акуратно і дбайливо проходить лікування, оскільки до цього був невдалий досвід у Коробейникова. Владислав Володимирович робить все не боляче, акуратно, полегшення настає вже з першого прийому, а після завершення курсу почуваюся чудово. Сміливо можу рекомендувати цього лікаря.
 
Фотина25 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, все по справі сказав і дуже доступно пояснив суть проблеми, не призначаючи жодних операцій! Хоча це радили зробити неврологи Гек і Фернандес, заради чого тільки, незрозуміло. рекомендую, надає кваліфіковану допомогу!
 
Mountain8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
До звернення до Владислава Володимировича, відвідала кількох костоправів Маврова та Жмеренецького, ефективності не було. Коли прийшла до Владислава Володимировича, здивувалася наскільки чітко він визначає джерело болю і миттєво його усуває. Відмінний лікар!
 
Харитина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася за рекомендацією і не пошкодувала. У мене шийний хондроз, протрузія, сколіоз. Усе поправив.  Класний лікар. Професіонал своєї справи. Рекомендую.
 
romanovich Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до лікаря Забранського на прийом випадково і дуже рада, бо він мені дуже допоміг. На прийом потрапила з проблемами в шиї, ледве стримуючи сльози, можна сказати, що так заклинило, що не могла поворухнути шиєю. Але Владислав Володимирович якось так зробив, що все стало на місце, і я навіть дихати стала інакше - все стало набагато легше. Я просто щаслива, що знайшла "свого" лікаря!
 
Анохіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати, як зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
Флоріана Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Шура1990 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Забранському В. В. за його допомогу. Методи лікування, які використовує Владислав Володимирович, насправді дуже дієві. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Одеса Ленпосілок (Костоправ Одеса Ленпосілок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: