Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіологи Одеси відгуки (Кінезіологи Одеси відгуки)
Кінезіологи Одеси відгуки
QuinnAnna Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезіологи Одеси відгуки


Працюю постійно за комп'ютером, через давній сколіоз вечорами починає дико боліти спина. Хочеться зрозуміти - чи може кінезіолог допомогти в цьому випадку і до якого фахівця мені краще звернутися?
 
Індіра1996 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже турбував шийний остеохондроз, голову не могла повернути без гострого болю. Звернулася до кінезіолога Забранського - дуже уважний лікар, настільки ретельно і сумлінно мене обстежив, дав дуже грамотні поради і провів дуже якісне лікування - тепер голова крутиться як на шарнірі.
 
Kazakova Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава з болями в шиї, спині та попереку. Крім цього турбували головні болі.  Владислав знайшов проблемні зони, пропрацював шию і голову, призначив вправи. Стало легше, буду проходити курс. Сподіваюся, всі болі зникнуть.
 
Рузвельт Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Забранського потрапив у червні зі зміщенням у поперековому відділі хребта і гострим больовим синдромом, що вже розвинувся. Уже після першого сеансу кінезотерапії стало легше, біль відпустив у більшості поз, тож після курсу сеансів знову відчуваю себе здоровим у ділянці спини та попереку. Повернувся до звичайного способу життя, хоча спиною потрібно займатися регулярно. Однозначно рекомендую. Сподобався і сам метод роботи, і конкретне виконання.
 
ЕльзаКров Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний лікар. Прийшла до нього з болями в спині. До цього пройшла кілька курсів лікування в клініці доктора Семашка, але ефект був короткочасний. З'ясувалося, що основна причина в тазостегновому суглобі! Тому лікування спини раніше не допомагало, лікували не в тому місці! Попутно доктор прибрав безсоння.
 
Leopard Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний кінезіолог! Професійна, компетентна робота, індивідуальний підхід. Для мене кілька відвідувань виявилися дуже результативними. Рекомендую, ефект того вартий!
 
Tapclat Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець, принаймні, знання і навички у нього дійсно є. Мені допоміг із головними болями впоратися, коли кінезіологи Грапчева і Петровський нічого не змогли зробити. Спочатку сумнівалася, не було впевненості в такому способі лікування, просто вже насправді втомилася від цих болів. Пройшла курс у Владислава Володимировича, головний біль відпустив.
 
Max_6 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була серйозна травма, але доля так розпорядилася, що мені розповіли про цього фахівця, я до нього звернулася і тепер завдяки йому живу повноцінним життям. Я хочу відзначити його роботу, такий професіонал заслуговує на те, щоб про нього знали. Мені хочеться, щоб ще багато людей отримали допомогу від Владислава Забранського і знову знайшли втрачене здоров'я.
 
Hatalahbek Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю не з чуток, якими можливостями володіє Владислав і скільки часу і сил він витратив на розвиток своїх здібностей. Зробити крок назустріч своєму здоров'ю ви маєте самі, а Владислав - провідник, він допоможе, підтримає і направить!
 
Barchop Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактний номер лікаря Владислава Забранського?
 
Індіра1996 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Дикон Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович хороший фахівець. Різні зони тіла відрегулював у мене. Я відчував покращення після кожного відвідування. Рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіологи Одеси відгуки (Кінезіологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: