Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки (Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки)
Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки
Ветта Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки


Здоров'я всім, хто хворіє! У мене часті ангіни, лікувалася у багатьох ЛОРів, але хвороба знову повертається. Знайома рекомендує звернутися до Гурської Тамари з клініки Лікаріум, що Ви мені можете порадити?
 
Kazakova Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотна лікарка. Все по справі, відразу повністю обстежила, нарешті знайшли причину моєї закладеності. Все доступно пояснила, налаштувала на лікування, вперше за багато років дихаю носом!
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар! Уважна, грамотна в усіх відношеннях, ходили до неї на прийом, були приємно здивовані, наскільки лікарка може зрозуміло і просто пояснити суть мого захворювання, і лікування прописала, яке стало допомагати з першого дня!
 
Alinka44 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися до Тамари Валеріївни. Одразу ж вірно поставила діагноз і прописала правильне лікування. Чудовий лікар і професіонал своєї справи! Якби не вона - справа б закінчилася ускладненнями. Грамотний і ввічливий лікар. Якщо йти до ЛОРа - то тільки до неї!
 
Ніна22 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
З носом і горлом у мене хронічні проблеми, тому без хорошого ЛОРа ніяк не обійтися. Гурська чудовий фахівець, завжди гарне лікування прописує, жодного зайвого препарату не призначила за весь цей час. І жодного разу вона мені не нагрубила, не відмахнулася, завжди ввічлива й уважна.
 
Алінка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - чудовий фахівець! З дитинства у мене хронічні проблеми з носом, і навіть легкий нежить у мене миттєво переходив у гайморит. Лікування інших лікарів користі не приносило... І в них був один вердикт - прокол! Тамара Валеріївна ж змогла підібрати правильне лікування і тепер я можу вільно дихати.
 
Віринея Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я близько півроку намагалася самостійно лікувати свій нежить, але це виявилося мало ефективно. За порадою подруги прийшла на прийом до Гурської. Лікарка провела огляд, пояснила діагноз і виписала мені все необхідне для лікування. Я вважаю Тамару Валеріївну дуже професійною і сумлінною, адже вона роботу свою виконує на вищому рівні. Усім раджу звертатися до неї. На своєму досвіді перевірила, що вона компетентний фахівець.
 
Zhorikk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Це чудовий лікар! Звернулася до Тамари Валеріївни після багаторічних походів по клініках, де отримувала результат на 2-3 тижні, і починалося все знову: ніс не дихає, прокидаюся, голова болить, нюх частковий. На прийомі проведено обстеження, поставлено діагноз, призначено лікування. Тамара Валеріївна все докладно пояснила, терпляче і доброзичливо відповіла на мої запитання, у мене не залишилося жодних сумнівів у результаті лікування. Пишу відгук після проведеного лікування: я дихаю, я сплю, я живу з радістю.
 
Barbara0 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна чудовий чуйний лікар. Завжди проконсультує, призначить ефективне лікування і морально підтримає, що важливо для одужання!
 
Флоренція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася я до Тамари Валеріївни з приводу тривалої закладеності вуха, до цього місяць лікувалася в іншій клініці - без результату. Не особливо сподівалася, що мені допоможуть, але завдяки лікуванню через тиждень я повернулася до нормального життя!
 
Анохіна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене хронічний тонзиліт, лікар третій рік поспіль мене рятує! Лікування виписує максимально дієве і при цьому щадне, а то багато лікарів люблять зараз відразу антибіотиків понавиписувати, а ми потім ще більше мучимося.  Усім, усім, усім раджу!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу, що це грамотна лікарка, залиште її контакти.
 
Віринея Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю, обов'язково звертайтеся - Тамара Гурська приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки (Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: