Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса центр (Стоматолог Одеса центр)
Стоматолог Одеса центр
Sky5 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса центр
 


Підкажіть, який стоматолог в Одесі, на вашу думку, заслуговує на особливу увагу через хороші результати вашого лікування?
 
Kukushka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не раз зверталася до стоматологів, але ніде не зустріла справжнього професіонала.
 
barbaba2 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
На своєму досвіді можу сказати, що не знайшов стоматолога, який міг би вирішити всі мої стоматологічні проблеми, і досі перебуваю в пошуку грамотного фахівця.
 
Лукія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій новий стоматолог виявився винятковим фахівцем, який бездоганно розв'язав усі мої проблеми із зубами, проявивши розуміння і майстерність та використовуючи матеріали найвищої якості.
 
Снігуронька Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть докладніше про фахівця-стоматолога, який зробив вражаючу роботу для вас.
 
Ізабо Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що Євген Дизик - це справжній майстер своєї справи в стоматології. Його увага до деталей і сумлінний підхід до лікування роблять його найкращим лікарем.
 
Денна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота лікаря Євгена Анатолійовича Дизика мене безмірно задовольнила! Всі процедури були проведені з винятковою ретельністю і високою якістю.
 
Доля Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик виявився чудовим професіоналом у моєму випадку. Мені потрібна була імплантація зуба, і він виконав її настільки якісно і безболісно, що я просто вражений його навичками. Рекомендую його послуги всім, хто потребує стоматологічної допомоги.
 
Ванюша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота доктора Дізіка на найвищому рівні вразила мене. Він буквально створив зуби з нічого, і вони мають такий вигляд, ніби вони завжди були моїми власними.
 
Ребекка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід роботи Дизика Євгена виражається в його здатності проводити лікування без болю і створювати гарний результат.
 
Глорія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Як отримати контактну інформацію про Дизика Євгена Анатолійовича?
 
Лукія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Краля Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за те, що порекомендували доктора Дизика! Він справжній професіонал, і я дуже задоволений результатом лікування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса центр (Стоматолог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: