Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ 7 небо (Костоправ 7 небо)
Костоправ 7 небо
Breezz Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ 7 небо


Усім доброго дня! Вирішила і тут запитати, може, пощастить. Я шукаю костоправа. Болить спина, почала горбитися. Нашій медицині я не довіряю. Може хтось стикався з костоправами, порадьте.
 
Санек Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський В.В. - чарівник. У мене защемило шию, і питання було вирішено швидко й ефективно.  Це прекрасно, коли нічого не болить. Рекомендую вам Владислава Володимировича - не пошкодуєте!
 
Муля Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу рекомендувати Владислава Забранського!  Коли професіонал своєї справи, та ще й захоплений своєю справою, це дорогого коштує. До нього приємно приходити, спілкуватися, отримувати високоякісне вирішення проблем.
 
Сніжанка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
З чоловіком були у цього чудового лікаря і не раз, щоразу все краще і краще, золоті руки! Спина не турбує, прекрасний сон!  І гарний настрій! Лікар з неймовірною енергетикою! Рекомендуємо!
 
Karim Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - лікар від бога, це 10000 %, я не думав, що колись буду ходити й прокидатися без болю в шиї та спині, так уже склалося, що 10 років тому вивихнув шийний хребець, і за 10 років ніхто мені не міг допомогти, хоча був у Коробейникова, Березовського, Маврова.  Щоранку і протягом дня відчував дискомфорт і головний біль, але сьогодні вперше прокинувся без них, це диво, не інакше!
 
СофіяС Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Фантастика, мучуся зі спиною вже давно, щороку хребці вилітають. Останні два роки навіть перекошувати стало після того, як укотре зірвеш спину, думав усе - хана хребту, працювати неможливо, але ж ще 36. Звернулася до лікаря Забранського В.В. Усього за курс сеансів він мені вправив поперек, що не вдавалося Маврову і Жмеренецькому.  Усім раджу лікаря. Ідіть не до професіАналів, а до справжніх фахівців, які лікують.
 
Krokodil1 Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Через грижу в спині відмовили ноги. Дякую лікарю Забранському - він поставив мене на ноги. Його професіоналізм, працездатність і самовіддача викликають захоплення.
 
Пітт Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як записатися на прийом до Владислава Забранського?
 
СофіяС Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - за цими номерами можете записатися на прийом.
 
Ella Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, Владислав Забранський приймає в районі 7 неба?
 
Сніжанка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський приймає на Богдана Хмельницького 49.
 
Станіслава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із золотими руками. Завжди, коли виникають проблеми з хребтом, м'язами, суглобами, біжу до нього. Буквально за курс сеансів, і я як новенька!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ 7 небо (Костоправ 7 небо)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: