Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Болгарська (Флеболог Одеса Болгарська)
Флеболог Одеса Болгарська
МарьяКо Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Болгарська


Дівчата, виручайте, порадьте. Дуже потрібен хороший перевірений фахівець-флеболог в Одесі. Випала на тиждень із життя, тому що дуже набрякла і болить нога, сильно виділяються вени.
 
Мстислава Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідіть до Залевського Д.М. на Пастера, він точно допоможе, грамотний фахівець.
 
Барбара789 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Залевського Дмитра з болем у нозі. Дуже уважний і грамотний фахівець, провів професійно огляд, зробив УЗД, одразу призначив необхідне лікування і аналізи, і ЕВЛО. Від прийому просто в захваті, всім рекомендую.
 
CryX7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович проводив мені коагуляцію вен, маніпуляції пройшли успішно, безболісно. Лікар був уважний, поводився професійно.
 
Германн Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в листопаді минулого року з діагнозом - варикозна хвороба, Дмитро Михайлович оглянув зробив УЗД, після приїхала на лазерне лікування, результат чудовий. Якщо є проблеми з судинами, то тільки до флеболога Залевського.
 
Найда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас в Одесі є ще один гідний флеболог - це Чайка Михайло Олександрович. Професійне ставлення. Оперативне і якісне лікування.
 
Аксаков Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене трофічна виразка в нижній частині лівої гомілки. Лікування проходило в іншого лікаря 1,5 року. Динаміки не було. Не гірше, не краще. Звернувся до флеболога Чайки М.О. за рекомендацією знайомих. Після огляду одразу вказав причину довгого незагоєння. Призначив лікування. Лікування проводив сам. Через три дні після процедури рана покрилася струпом. Ще через 1,5 місяця скоринка відпала. Тепер у мене немає трофічної виразки.
 
Грін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у флеболога Чайки. Уважне обстеження, призначене лікування, і через два місяці був контрольний огляд. Проблему усунуто.
 
Майя1976 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
До Чайки М.О. звернулася за рекомендацією подруги, яка зробила операцію у цього лікаря, вона позитивно відгукувалася про лікаря. Я дуже боялася робити операцію, але консультація з Михайлом Олександровичем мене заспокоїла. Спочатку він зробив УЗД, потім було призначено дату проведення операції ЕВЛО, яка пройшла безболісно, ефект після операції мене порадував! Лікар дуже уважний, усім рекомендую!
 
Надія82 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, скажіть де ці лікарі приймають і як до них потрапити?
 
Майя1976 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка М.А. приймає в 10-й лікарні на Малиновського, особистий телефон - 0976447223.
 
Барбара789 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський веде прийом у2-му хірургічному відділенні, телефон 0971039911.
 
МарьяКо Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за хороші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Болгарська (Флеболог Одеса Болгарська)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: