Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи ортопеди Одеси відгуки (Стоматологи ортопеди Одеси відгуки)
Стоматологи ортопеди Одеси відгуки
BeckyJ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологи ортопеди Одеси відгуки
 


Шукаю хорошого стоматолога і хотів би почути ваші рекомендації та поради. Я цікавлюся професіоналізмом, якістю роботи і ставленням до пацієнтів. Також, якщо у вас є інформація про стоматолога, який спеціалізується в галузі ортопедії, буду вдячний за рекомендації. Дякую заздалегідь
 
Леоніла Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала кілька стоматологів-ортопедів в Одесі, і тільки Дизик Є.О. перевершив їх усіх. Його професіоналізм і увага до деталей привели до відмінного результату. Його я можу сміливо рекомендувати.
 
Діонісія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівняла роботу кількох стоматологів-ортопедів в Одесі, у яких я була, і можу запевнити, що Євген Анатолійович Дизик вирізняється своїм професіоналізмом і якістю роботи. Рекомендую його всім!
 
Бертіна Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Протезування, проведене стоматологом Гончарук С. В., виявилося повним розчаруванням. Протези були неправильної форми і незручними.  На щастя, за рекомендацією потрапила до Євгена Анатолійовича Дизика, він зробив усе можливе, щоб виправити ситуацію і дати мені гарну і комфортну посмішку.
 
Igor2001 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже розчарований роботою стоматолога-ортопеда Гончарука. Він провів установку імпланта, але результат виявився неприйнятним. Процедура була болючою, і сам імплант не зміг протриматися довго.
 
Stella73 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Є.О. - чудовий фахівець! Мені була потрібна імплантація зуба, і лікар провів її якісно і безболісно. Рекомендую його послуги.
 
Іванка66 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологічна клініка Тріодент із чудовим ортопедом Дизиком Є.О.! Я звернувся до нього для протезування зубів, і результат мене повністю задовольнив. Рекомендую цю клініку.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена роботою стоматолога-ортопеда - Дизика Євгена Анатолійовича! Мені потрібно було встановити вініри, і він зробив все акуратно і професійно. Посмішка тепер прекрасна!
 
Nino0o Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнювала роботу різних стоматологів-ортопедів в Одесі, і Дизик А. Є. виявився найкращим. Його ретельний підхід і висока кваліфікація вразили мене.
 
Odesseya12 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше відвідував інших стоматологів, але після того, як потрапив до Євгена Анатолійовича, більше не хочу нікуди йти. Його робота на вищому рівні!
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, можете залишити контакти Дизика Є.О.
 
Бертіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Євгена Анатолійовича - 0677003055, приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3.
 
Леонтія78 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
У стоматолога Дізіка я отримав якісне лікування і відмінний результат. Він справді піклується про своїх пацієнтів і робить усе можливе, щоб покращити їхні посмішки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи ортопеди Одеси відгуки (Стоматологи ортопеди Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: