Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий ортопед стоматолог Одеса (Найкращий ортопед стоматолог Одеса)
Найкращий ортопед стоматолог Одеса
Amira Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ортопед стоматолог Одеса
 


Мені необхідно проконсультуватися і вирішити певні проблеми з протезуванням переднього зуба, тому я шукаю досвідченого фахівця, який може надати якісне лікування. Якщо у вас є позитивний досвід звернення до стоматолога-ортопеда, будь ласка, поділіться своїми враженнями та рекомендаціями.
 
Алія1994 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця зі стоматологом Прокоф'євою С.С. була справжнім кошмаром. Вона недостатньо уважна до деталей і зробила мій протез з явними дефектами. До того ж, ціни у неї на послуги були вкрай завищені.
 
Лукілліан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Уникайте стоматолога Софронова Ігоря! Цей "фахівець", з яким мені довелося мати справу, був украй некомпетентний. Він зробив мені протез, який не відповідав моїм вимогам і не підійшов за розміром. Коли я попросив виправити ситуацію, він відмовився і сказав, що "це найкраще, що він може зробити". Жахливий сервіс і огидне ставлення до клієнтів.
 
Danislav Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Вкрай розчарований стоматологом - Гончаруком С.В. Якість роботи залишає бажати кращого - протез був незручним і спричиняв постійні подразнення в роті.
 
Джозеф Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перебрав багато фахівців до того, як знайшов Дизика Є.О., і можу сказати з упевненістю, що він - найкращий стоматолог-протезист з усіх. Його підхід до лікування індивідуальний і завжди орієнтований на потреби пацієнта.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це просто професіонал своєї справи! Порівняно з іншими стоматологами-протезистами, він проявляє виняткову увагу до деталей і намагається досягти найкращого результату. Я не можу не відзначити його вміння створити протези, які відмінно сидять і мають набагато кращий вигляд, ніж мої старі зуби!
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
Технічна майстерність і професійна компетенція Євгена Анатолійовича незрівнянні. Порівнюючи його роботу з іншими, я усвідомив, що тільки у нього можна отримати такий вражаючий і якісний результат.
 
Генріх Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це приклад того, як повинен працювати справжній професіонал. Порівняно з іншими стоматологами-протезистами, він виділяється своїм умінням слухати і розуміти потреби пацієнтів. Він допоміг мені зробити правильний вибір і втілив мої очікування в реальність.
 
Вікентій Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це рідкість серед стоматологів-протезистів! Порівняно з іншими фахівцями, його робота неперевершена й унікальна. Він зробив мої нові протези з дивовижною точністю і тепер у мене посмішка, якою можна пишатися. Рекомендую його всім, хто шукає надійного і досвідченого фахівця!
 
Октавій Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений результатом протезування у Євгена Дизика, яке він провів для мене.  Його вміння і творчий підхід призвели до того, що мої нові зуби мають ідеальний вигляд, а посмішка стала моєю головною фішкою.
 
Астра1979 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна записатися до цього стоматолога на прийом?
 
Вікентій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам особистий телефон Євгена Анатолійовича - 0677003055.
 
Єрьоміна Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раніше не уявляв, що протезування може бути настільки комфортним і результативним. Євген Анатолійович створив для мене нові зуби, які мають такий самий вигляд, як мої природні, якщо не кращий. Вдячна йому за професіоналізм і талант!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий ортопед стоматолог Одеса (Найкращий ортопед стоматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: