Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог Одеса (Хороший дерматолог Одеса)
Хороший дерматолог Одеса
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дерматолог Одеса


Усім доброго дня, мені треба знайти дерматолога. Дайте рекомендації чудових лікарів куди звернутися за діагнозу дерматоз? Треба контактні дані грамотного фахівця, ґрунтуючись на особистому досвіді або відгуках своїх близьких і знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті не змогла знайти правильного лікаря. За варіанту люди на форумі порекомендують піду на прийом.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з попереднім форумчанином заперечити, зустрічала тямущу дерматологиню Дмитренко О.М., яка точно найграмотніша в цій сфері і до неї раджу приходити без остраху за своє здоров'я.
 
Калачова Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар із золотими руками - не перестану це говорити! Мені дуже сподобався цей лікар! Уважний і знає свою справу. Сподобалося, що лікування було комплексним і спрямованим на оздоровлення організму загалом До такого лікаря завжди йдеш на прийом із великим задоволенням.
 
lubovvv Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний і компетентний фахівець, завжди уважна! З цим лікарем виявилося все по-іншому: увага до пацієнта, бажання допомогти і все це протягом усього мого лікування. Я не вперше звертаюся до неї по допомогу, і завжди прекрасний результат після призначеного нею лікування. Спостерігаюся вже півроку і рада, що знайшла такого прекрасного лікаря.
 
Зоня Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець. До цього зверталася до різних дерматологів, скрізь платила гроші, але результату не було. Лікування провела якісне та професійне. Радити можу тільки Аллу Михайлівну.
 
Вишенька Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна відразу поставила правильний діагноз, на відміну від інших дерматологів. Доктор Дмитренко найкращий фахівець у нашому місті, з величезною кількістю успішно вилікуваних людей. Можу порекомендувати, що лікар високої кваліфікації, чуйна й уважна до чужих проблем.
 
Листик Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець. Уважна, розв'язує проблему, лікування на вищому рівні, душевна дуже, найкраща лікарка Однсси.
 
Filinn Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вам написати, що Алла Михайлівна найкращий лікар.
 
крейзі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Дайте, будь ласка, як можна записатися до цього фахівця?
 
Розалія70 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна, клініка "Про Медікал Гарант" Обсерваторний провулок, 2/6, контактний телефон 0679049003
 
8Ulyana Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Дмитренко Алла Михайлівна - найкращий фахівець у місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім неї, більше немає до кого звернутися.
 
Клава20 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до найкращого фахівця в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дерматолог Одеса (Хороший дерматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: