Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантолог стоматолог Одеса (Імплантолог стоматолог Одеса)
Імплантолог стоматолог Одеса
КсеніяЯ Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Імплантолог стоматолог Одеса
 


Вітаю! Я шукаю досвідченого стоматолога-імплантолога для процедури імплантації зуба і хотів би попросити ваших рекомендацій. Хтось із вас звертався до стоматологів, які спеціалізуються на імплантації, і може порекомендувати хорошого фахівця?
 
shevchuk5 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Євгена Анатолійовича Дизика для імплантації зуба, і результат просто приголомшливий! На відміну від стоматолога Войнаровського, у нього професійний підхід і увага до деталей.
 
Всеслава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович дійсно досвідчений фахівець. У мене були проблеми з іншими стоматологами, але він оперативно розв'язав мої проблеми з імплантацією і дав цінні рекомендації щодо догляду.
 
Альбіна125 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Роботою Євгена Анатолійовича задоволений на 100%! Він набагато кращий, ніж інші стоматологи, з якими мені довелося спілкуватися. Рекомендую його всім!
 
малвіна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багаторазово звертався до різних стоматологів, і тільки Євген Анатолійович зрозумів мої проблеми і запропонував оптимальне рішення. Він точно найкращий у своїй галузі!
 
Poplavskaya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи з іншими стоматологами, у Євгена Анатолійовича дійсно високий рівень професіоналізму. Він встановлює імпланти акуратно і безболісно.
 
ssofiaa Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал! Результат його роботи перевершив усі мої очікування. Більше не боюся звертатися до стоматолога!
 
Ed1k Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося звернутися до кількох стоматологів, перш ніж знайти Євгена Анатолійовича. Він вирізняється чуйним ставленням і високим професіоналізмом.
 
Констанція Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це знахідка для тих, хто шукає якісне лікування. Після його роботи забув про болі та дискомфорт, які відчував у інших стоматологів.
 
Elmira9832 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід із Євгеном Анатолійовичем та іншими стоматологами, можу сказати, що тільки в нього я почувався впевнено і спокійно під час лікування.
 
Афрадита Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, розкажіть як потрапити до Дизика Є.О.
 
Elmira9832 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам особистий телефон - 0677003055, телефонуйте і домовляйтеся. Приймає в клініці Тріодент.
 
Клариса78 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - найкращий стоматолог із тих, до кого я зверталася. Його професіоналізм і чуйність дають змогу справлятися з будь-якими проблемами зубів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантолог стоматолог Одеса (Імплантолог стоматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: