Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дорослого психолога Одеса (Порекомендуйте дорослого психолога Одеса)
Порекомендуйте дорослого психолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте дорослого психолога Одеса


Доброго часу доби всім! У моїх знайомих сталася непередбачувана життєва позиція. Потрібна консультація грамотного психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж заманливо розвідати про такого фахівця, бо була у багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Захоплююче прочитати про професійного фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. У випадку, якщо направите, обов'язково запишуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких професіоналів - це Козлов Ян і Гончарова Тетяна. Чудові майстри своєї справи, раджу у них лікуватися, вони справді допомагають у врегулюванні найважчих ситуацій у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Підхід Тетяни Сергіївни унікальний. Максимально комфортно, і навіть найнегативніші моменти терапії проходять настільки легко, наскільки це можливо. Тотальний розбір кожної техніки дав змогу впровадити їх у життя і поліпшити якість життя. Я щаслива, що одного разу звернулася до Тетяни Гончарової!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався вперше до психолога Козлова, була недовіра, але з перших хвилин відчув прихильність і бажання допомогти. Не було сумнівів у компетентності фахівця під час сеансів. Кожна зустріч проходить у невимушеній обстановці, на вас ніхто не тисне, завжди готові вислухати. Сподобалася атмосфера відкритості, жодне слово не було умолочено і не проговорено. Після десятка консультацій однозначно було видно виконану роботу. Усім задоволений.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене найпозитивніший відгук про цю психологиню Гончарову. Я перший раз був у фахівця такого напрямку, мені після неї стало реально легше, свою роботу вона виконала на всі 100!
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася з порушеннями сну і постійною тривогою за все в моєму житті. Здавалося, що це не припиниться ніколи. Але Ян Леонідович мені допоміг! Відчуття безнадійності поступово зникає, я знову повертаюся до життя. На прийомі він завжди дуже уважний, є відчуття, що мене вперше в житті так розуміють і підтримують. У роботі використовувалися і техніки, і гіпноз, і домашні завдання, але для мене головне - це чуйне ставлення фахівця і вміння почути.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Гончарова дуже уважна, тактовна, вміє розставити акценти і поставити потрібні запитання. Добре розбирається в тонкощах психології, відчувається великий досвід роботи, повірте, є з чим порівняти. Наші проблеми були виявлені й озвучені шляхи їх вирішення. Однозначно прийдемо ще. Рекомендую!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалої здачі диплома і ще низки подій, мене вибило з колії. У якийсь момент зловила себе на думці, що мене лякають мої думки, реакції на подразники та інше. Було вирішено шукати психолога. Дуже хотілося саме кваліфікованого фахівця. З Яном Леонідовичем ми швидко знайшли спільну мову, і вже зараз я відчуваю позитивні зміни. Йому хочеться довірити все, відчуття, що сидиш за розмовою з дуже мудрою людиною. Яна Леонідовича, як фахівця раджу!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту!  Потрібна консультація мудрого фахівця, залиште координати цих психологів.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович веде прийом у клініці "Лікаріум", зателефонувати йому можете за контактним телефоном - 380 (93) 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через вотсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте дорослого психолога Одеса (Порекомендуйте дорослого психолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: