Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Володимирович Забранський Одеса відгуки (Владислав Володимирович Забранський Одеса відгуки)
Владислав Володимирович Забранський Одеса відгуки
Zakhar Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський Одеса відгуки


Вітаю! Цікавить мануальний терапевт Забранський Владислав Володимирович. Яку інформацію про нього можете надати? Вирішив він ваше питання? Які будуть ваші рекомендації про цього фахівця?
 
Shwez Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Володимировича звернувся після того, як тривале відвідування та лікування в міській поліклініці не дало жодних видимих результатів. Мою проблему не могли вирішити протягом півроку. Виявилося, що і діагноз не могли поставити правильний, у мене була міжхребцева грижа. За підсумком проблема була вирішена протягом кількох сеансів. Приємно, що є молоді фахівці, які розбираються у своїй роботі краще, ніж лікарі з багаторічним досвідом.
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий, уважний, і головне, небайдужий лікар із великої літери! Допоміг і допомагає. Ходжу, живу і працюю завдяки йому.
 
ВоваСтоянов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, доброзичливий фахівець. У мене був болісний біль у плечі. Допоміг вирішити цю проблему. Був в іншого фахівця, бо до Владислава потрапити складно, той фахівець робить дуже боляче. Наступного ранку було буквально неможливо дихати, такий сильний тиск. Владислав же акуратний і ефективний.
 
Cristal Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу до Владислава Володимировича не перший рік. У мене 4 міжхребцеві грижі. Куди тільки не звертався і не ходив, техніки у всіх різні: хтось смикає, аж зірки в голові стріляють, тут усе акуратно, з особливою увагою. Рекомендую!
 
kretto Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович допоміг мені подолати сором і негативні емоції, пов'язані з сексуальністю. Його поради та стратегії були надзвичайно корисними для мого особистого життя. Він професіонал у своїй галузі і мені пощастило працювати з ним.
 
Карлосон Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - прекрасний лікар! Я ще не закінчила свій курс лікування і тільки в середині шляху до життя без болю в спині, але я вже в захваті від індивідуального підходу, дуже уважного ставлення і найголовніше - від результатів. Моя шия не поверталася вліво півроку! І я вже звикла жити з відчуттям цього дискомфорту і болю. Але Владислав Володимирович вирішив цю проблему за курс сеансів! Однозначно можу рекомендувати лікаря.
 
Gala37 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Є дуже важливий момент, який я змогла отримати на мануальній терапії у Владислава Володимировича, це індивідуальний підхід, коли техніка і ступінь впливу підбирається чітко під тебе, бо саме це багато в чому і визначає майстерність! У ньому дійсно відчувається обдарованість і відданість до своєї справи.
 
Kazakova Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Владиславу Володимировичу я відчула значне полегшення в спині, стала набагато краще себе почувати! Рекомендую всім!
 
Tapclat Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - хоч і молодий, але дуже грамотний лікар. Одразу виявив основну проблему і причину болю в спині, після кожного мануального масажу йду без болю і з легкістю! Впевнена, що з таким лікарем вдасться побороти хронічні болі, що виникають через міжхребцеву грижу. Нікому більше не довіряю свою спину.
 
Дикон Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна потрапити до цього фахівця?
 
kretto Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович працює в приватному кабінеті на вул. Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Тільки записуйтеся заздалегідь, у нього щільний запис.
 
Митька Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося те, що головна моя проблема вирішилася. Лікар уважний, працює на результат. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Володимирович Забранський Одеса відгуки (Владислав Володимирович Забранський Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: