Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший судинний хірург Одеса (Хороший судинний хірург Одеса)
Хороший судинний хірург Одеса
Білояр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший судинний хірург Одеса


Чи є в нас в Одесі судинні хірурги? Треба ногу показати, до кого податися не знаю. І взагалі, що робити не знаю, болить нога нижче коліна вся, за відчуттями - вени, тому що раніше бував точковий біль.
 
Ліліана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі знаю двох судинних хірургів, які реально можуть допомогти, це Залевський Д.М. і Чайка М.А.
 
Dana1990 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувала вени у Чайки Михайла Олександровича, залишилася задоволена вже три роки як все чудово рекомендую!
 
Бетті Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Дмитра Михайловича Залевського зі своєю проблемою - багато років турбують судинні зірочки на ногах. Робила кілька разів склеротерапію, але ефект тримався недовго і зірочки з'являлися знову. Після консультації, отримавши на всі свої запитання відповіді, зважилася на запропоновану лікарем нову процедуру лікування - трансдермальний лазер. Через деякий час можу сказати, що не пошкодувала, результат мене влаштував і радує досі.
 
Звєрєва Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу сказати велике спасибі доктору Залевському! Допоміг моїй мамі, дав докладні рекомендації, уважно і професійно поставився до нас! Тепер будемо спостерігатися тільки в нього.
 
неля Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що прийшла до Чайки. Він зрозумів мої страхи, пов'язані з операцією, і тому запропонував інший, більш щадний метод - склеротерапію. Процедуру він провів дуже добре, безболісно. Про результат варто сказати окремо. Взагалі варикоз у мене став проявлятися давно, але попри це ефект від процедури був чудовий. Крім того, що зовнішній вигляд покращився, зникли болі, це найголовніше. Я вдячна лікарю, вважаю його професіоналом.
 
Aza Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
4 роки тому в мене з'явилася велика проблема з варикозним розширенням вен. За рекомендацією знайомого лікаря звернувся за консультацією і допомогою до Михайла Олександровича. Після ретельного огляду та обстеження він провів мені операцію на 2-х ногах, після чого моя проблема була повністю вирішена. Рекомендую цього лікаря як грамотного фахівця і майстра своєї справи.
 
Еліза75 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачаюся звичайно, але можете залишити контактні дані Залевського Д.М і де він приймає?
 
Звєрєва Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає у другому хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, його номер телефону - 0971039911
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контактні дані Чайки М.О.?
 
неля Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
0976447223, Михайло Олександрович приймає в лікарні на Малиновського.
 
Білояр Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі, що відгукнулися і дали поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший судинний хірург Одеса (Хороший судинний хірург Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: