Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса Таїрове (Дієтолог Одеса Таїрове)
Дієтолог Одеса Таїрове
Аннушка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса Таїрове


Сильно після пологів погладшала, дієти і навантаження взагалі ніякого результату не дали. Шукаю дієтолога в Одесі на Таїровому, щоб допомогли вирішити проблему.
 
Darinka2107 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїрова є кілька дієтологів, які трохи фітнес тренера і ще косметологи, тобто, і в'яжуть, і на скрипці грають, і людей дурять, а сенсу від них немає. Потрібно шукати лікаря-дієтолога, а не цих ЗОЖівців-розводил.
Сама була в таких, знаю.
 
СвєтікКузьменко Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була майже така сама проблема. На Таїрова хорошого дієтолога немає, я пройшла дієтологів на Таїрова, на Черемушках одного і навіть була в Центрі дієтології та омолодження на Варненській, результатів майже не було. Але я не впадала у відчай, шукала лікаря дієтолога, який мені допоможе. В одній приватній клініці черговий гастроентеролог сказала звернутися до Кузьмінової Катерини Валеріївни в клініку Доктор Благо Плюс. Я потрапила до неї, спочатку вступний тиждень, аналізи, збалансоване написане при мені харчування, призначення для кишківника, ще тиждень, новий раціон харчування і знову призначення.  За 2 місяці я скинула 12 кілограмів і ось уже пів року перебуваю в одній вазі. Мене Катерина Валеріївна навчила правильно харчуватися і вилікувала хронічні захворювання шлунка і кишечника, тому, напевно, і стабілізувалася вага. Це я до чого? Без правильного підходу і з проблемами в шлунково-кишковому тракті немає сенсу худнути.
 
ОленаКарр Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рік тому пройшла у Катерини Валеріївни лікування. Правильно Ви говорите, спочатку саме лікування, робота з гормонами і шлунково-кишковим трактом, а потім дієта. І щодо Кузьмінової Катерини, оскільки вона дієтолог-нутриціолог, вона у своїх призначеннях дає не те, що дієту, вона балансує звичне харчування, щоб воно було не шкідливим, а корисним для організму.
З мінусів, як на мене, довгий запис, не відразу можна потрапити до неї на прийом. 
Плюси в тому, що лікує спочатку, а не морить голодом.
 
Аннушка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
ОленаКарр або СвєтікКузьменко, залиште, будь ласка, її контакти тут і ціну прийому. В інтернеті прочитала, що вона ще й сімейний лікар і викладач. Дуже цікаво, хочу до неї потрапити на прийом.
 
СвєтікКузьменко Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, вона ще веде майстер-класи, крім прийому пацієнтів.
Номер телефону 0931536900 - Кузьмінова Катерина Валеріївна.  За 2 місяці вийшло лікування в неї в 5000 гривень.
 
Darinka2107 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Відносно не дорого, в інтернеті і через інтернет "онлайн дієтологи" беруть за схематичний курс дієти, з консультацією по вайберу і дієтою одна на всіх до 7 тисяч гривень.
 
СвєтікКузьменко Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Та й я про те саме.
 
Darinka2107 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла в неї лікування. Сувора по відношенню до лікування, але дуже мила як лікар і людина. Допомогла мені набрати трохи ваги, до норми, збалансувати харчування і підлікувати ШКТ.
Дякую за рекомендації.
 
Аннушка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла вже дієту і курс лікування від Кузьмінової Катерини, я задоволена успіхами і результатами.
1) У мене перестав боліти живіт
2) Перестав здуватися живіт
3) Немає тяжкості в животі
4) Я чудово почуваюся після їжі
5) І найголовніше, я схудла на 11 кілограмів!!!
Почуваюся чудово. Спасибі за рекомендацію лікаря дієтолога Кузбмінова, дуже мені допомогла
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса Таїрове (Дієтолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: