Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Кодима (Гінеколог Кодима)
Гінеколог Кодима
Дуся Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Кодима


У мене виявили кісту, лікарям у Кодимі я не довіряю. Хочу пройти лікування в Одесі, до якого гінеколога мені краще звернутися?
 
Snoww Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід Лихачової Лариси Євгенівни дає змогу швидко отримати хороший результат у моєму лікуванні. Грамотний підхід до проблеми і нічого зайвого. Рекомендую її, як фахівця уважного і чуйного... Звертаюся вже не вперше, і завжди лікування швидке, правильне. Препарати для лікування підбирає необхідні та доступні за ціною. Радила своїм подругам звертатися до неї з гінекологічних питань - усі залишилися задоволені. Побільше б нам таких лікарів.
 
Kiwi3 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний лікар і приємна людина.  Лариса Євгенівна грамотно провела огляд, без неприємних і хворобливих відчуттів, все розставила по поличках і пояснила все чітко. Гінеколог, до якого відразу виникла довіра. І лікування допомагає.
 
Collapse Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порекомендувати Міщенко Ольгу Опанасівну - дуже добру і світлу людину. Спілкування з нею - одне задоволення. Видно, що фахівець своєї справи. Все про все розпитала, оглянула повністю. Вона допомогла в моїй нелегкій і рідкісній проблемі. Усім раджу цього лікаря.
 
Lizzzka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я й раніше ходила до Лариси Євгенівни. Було лікування, яке допомогло мені. Лариса Євгенівна майстер своєї справи. Спеціаліст хороший, а також дуже чуйна людина. Рекомендую звертатися до неї.
 
Nyusha Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга планувала вагітність, хотіла підготуватися, привести здоров'я до ладу. І я порадила їй звернутися до Лариси Євгенівни. Подруга була в повному захваті. Після підібраної цим лікарем терапії, вона змогла завагітніти, легко виносила дитину. Зараз виховує блакитноокого красеня.
 
Yasya Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Ользі Опанасівні Міщенко за професіоналізм, доброзичливість, готовність завжди допомогти. Я в захваті від цієї лікарки.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить, де приймають Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна, і вартість прийому?
 
Nyusha Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум", вартість прийому 600 грн.
 
Iren4 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися телефончик клініки Лікаріум?
 
Yasya Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - адміністратор клініки Наталія.
 
Fedorchuk Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна під час усього курсу лікування пояснювала, що і як потрібно робити Важко знайти негативні якості. Відмінний фахівець, лікування вже добігає кінця і успіхи очевидні, мені Ольгу Опанасівну порекомендували друзі і я жодного разу не пошкодувала, що пішла саме до цього фахівця.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Кодима (Гінеколог Кодима)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: